Reklama

Sesja Rady Powiatu Jarocińskiego. W programie 18 punktów

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Materiał biura rady

Sesja Rady Powiatu Jarocińskiego. W programie 18 punktów - Zdjęcie główne

Sesja Rady Powiatu Jarocińskiego. W programie 18 punktów | foto Materiał biura rady

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Sesja Rady Powiatu Jarocińskiego. W programie 18 punktów, między innymi bezpieczeństwo, szkoły i szpital.

Przewodniczący Jan Szczerbań zwołał kolejne posiedzenie Rady Powiatu Jarocińskiego. W programie znalazło się 18 punktów.

Między innymi sprawozdania z działalności przewodniczącego rady i zarządu powiatu. Poza tym informacja o przebiegu wykonania budżetu powiatu za I półrocze 2021 roku i kształtowaniu się Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Jarocińskiego.

Radni wysłuchają informacji o stanie organizacyjnym szkół w nowym roku szkolnym oraz o stanie porządku i bezpieczeństwa na terenie powiatu w ubiegłym roku, w tym bezpieczeństwa na drogach powiatowych a także bezpieczeństwa przeciwpożarowego.

Sesja Rady Powiatu Jarocińskiego. W programie pomoc dla szpitala

Wśród projektów uchwał, które zostaną poddane pod głosowanie jest wyrażenie zgody na sprzedaż nieruchomości zabudowanej położonej w Jarocinie przy ulicy Zacisznej. Na działce znajduje się magazyn oraz garaż.

Radni rozpatrzą także projekt uchwały w sprawie przekazania kolejnego wsparcia finansowego dla Szpitala Powiatowego w Jarocinie. Tym razem ma ty być 300 tysięcy złotych z przeznaczeniem na bieżącą działalność lecznicy.

Powiatowi radni przeanalizują i przegłosują zmiany w tegorocznym budżecie oraz w Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Jarocińskiego na lata 2021 - 2030.

Sesja Rady Powiatu Jarocińskiego w ostatnim dniu września

Przewidziany jest również blok składania przez radnych interpelacji i zapytań, wniosków oraz oświadczeń. Radni będą się też mogli wypowiedzieć w punkcie wolne głosy.

Posiedzenie Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się w czwartek - 30 września, początek o godzinie 15.00 w sali Starostwa Powiatowego w Jarocinie.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy