Reklama

Są chętni na dyrektora w urzędzie

Opublikowano: 26 sierpnia 2019 14:38
Autor:

Są chętni na dyrektora w urzędzie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Reklama

Cztery oferty wpłynęły na konkurs, który ma wyłonić nowego dyrektora wydziału kultury i oświaty w Urzędzie Miejskim w Jarocinie. Kto się zgłosił, kiedy nastąpi rozstrzygniecie konkursu?
 Szefowa wydziału kultury i oświaty Urzędu Miejskiego w Jarocinie Paulina Warzywoda została zwolniona z pracy po przeprowadzonym audycie. Decyzja o wyrzuceniu jej z pracy była zaskoczeniem nie tylko dla niej. Tym bardziej, że odbyło się pod nieobecność jej bezpośredniego szefa wiceburmistrza Roberta Kaźmierczaka.
 - Zostałam wezwana do gabinetu sekretarza gminy Mariusza Gryski i w obecności wiceburmistrza Bartosza Walczaka zakomunikowano mi, że w wyniku przeprowadzonego audytu, mają dla mnie wypowiedzenie - stwierdziła.
 

 

[nie wiesz co zrobić z brudnym kubłem po odpadach kuchennych - oni ci go umyją, ale nie za darmo - szczegóły zobacz TUTAJ]

 Audyt dotyczył całego urzędu miejskiego.
 

 

 - Nigdzie nie stwierdzono błędów, tylko u mnie. Trudno się teraz nie domyślać, czemu tak naprawdę miało to służyć. Wiedziałam, że coś się wokół mnie dzieje, ale nie spodziewałam się zwolnienia z pracy - zaznaczyła. I dodała: - Tym bardziej, że odbyło się to w czasie nieobecności mojego bezpośredniego przełożonego wiceburmistrza Roberta Kaźmierczaka.
 

 

 Sam Kaźmierczak nie chciał komentować okoliczności zwolnienia swojej podwładnej. Podkreślił jedynie:

 

 

[dobra wiadmość dla rowerzystów - przeczytaj jaka TUTAJ]

 

 

- W tej sytuacji można mieć różne urazy, jednak Paulina Warzywoda, odchodząc z pracy, zachowała pełen profesjonalizm, jeśli chodzi o zabezpieczenie spraw, którymi się zajmowała i za które była odpowiedzialna.
 Była już urzędniczka jest na trzymiesięcznym wypowiedzeniu. W tym czasie została zwolniona z obowiązku świadczenia pracy.
 Kilka godzin po wręczeniu jej wypowiedzenia magistrat ogłosił konkurs, który ma wyłonić następcę Pauliny Warzywody na stanowisku dyrektora wydziału oświaty i kultury. Zainteresowani mogli składać oferty do piątku - 23 sierpnia.
 

 

[są pieniądze dla Ochotniczych Straży Pożarnych - czytaj TUTAJ, jak je zdobyć]

 Okazało się, że o stanowisko ubiegają się cztery osoby. - Dwie są z gminy Jarocin, a dwie spoza naszego powiatu - zdradza Mariusz Gryska, sekretarz gminy Jarocin. Zapewnia jednocześnie, że wśród zgłoszonych nie ma dotychczasowych pracowników magistratu.
 Kogo komisja pod przewodnictwem wiceburmistrza Bartosza Walczaka rekomenduje burmistrzowi Jarocina na stanowisko dyrektora wydziału ma się okazać pod koniec tygodnia. Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (11)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • 2 lata temu | ocena +0 / -0

  CV

  Zanim zgłosisz się do pracy, sprawdź jakie papiery ma twój przyszły przełożony, lub przełożony twojego przełożonego. To pod kim pracujesz świadczy o tobie jaki naprawdę jesteś i kim jesteś.

 • 2 lata temu | ocena +7 / -5

  Do Pana Roberta

  Panie Robercie, Panie Burmistrzu, Szanowny Robercie- ile jeszcze razy muszą Ci napluć prosto w twarz żebyś zachował się honorowo i zakończył tą baśń jak facet z jajami??? Zostałeś opluty po raz kolejny, zabrano Ci I vice , zabrano Ci festiwal Twój ukochany, zwalniani są Twoi zaufani pracownicy podczas Twojego urlopu a Ty dalej się uśmiechasz i pewnie niebawem skomentujesz to jakimś postem po 3 drinkach w spichlerzu... Tylko na tyle Cię stać???

 • 2 lata temu | ocena +4 / -0

  ee

  Oczywiście, że to będzie ktoś z otoczenia ZJ. To jest jasne, że ustawka :)

 • 2 lata temu | ocena +7 / -0

  kst

  Już lece tam złożyć papiery praca z takim przełożonym to zaszczyt

 • 2 lata temu | ocena +7 / -1

  Mul

  Ustawka. Gdzies ktos z pogranicza ZJ stracil prace i musieli gdzies go wcisnac.

 • 2 lata temu | ocena +3 / -2

  Niki

  Wypowiedzi pani Pauliny zaczynając od yyyy yyy.

 • 2 lata temu | ocena +11 / -1

  dorotka

  Nie ma pracowników magistratu, ale na pewno są znajomi, albo znajomi znajomych.

 • 2 lata temu | ocena +5 / -0

  Jarociniak

  https://www.petycjeonline.com/nie_dla_skadowania_azbestu_w_jarocinie?s=63157003&a=2

 • 2 lata temu | ocena +2 / -4

  Ktoś

  I dobrze jej....

 • 2 lata temu | ocena +14 / -2

  A kto taki?

  Mariusz Gryska? A co to za ludek?