Reklama

Rada Powiatu Jarocińskiego zbiera się, żeby uchwalić budżet na nowy - 2022 rok

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Materiał biura rady

Rada Powiatu Jarocińskiego zbiera się, żeby uchwalić budżet na nowy - 2022 rok - Zdjęcie główne

Rada Powiatu Jarocińskiego zbiera się, żeby uchwalić budżet na nowy - 2022 rok | foto Materiał biura rady

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Rada Powiatu Jarocińskiego zbiera się, żeby uchwalić budżet na nowy - 2022 rok. W programie także 7 innych uchwał.

Reklama

Radni powiatu jarocińskiego zbierają się na najważniejszym posiedzeniu w roku - sesji budżetowej, w czasie której uchwalą nowy plan finansowy na 2022 r.

Ważne, finansowe decyzje przed radnymi powiatowymi

Blok uchwał dotyczących tego tematu rozpocznie się od ustalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Jarocińskiego na lata 2022- 2030.

Następnie radni przystąpią do uchwalenie budżetu powiatu na 2022 rok. Zanim to nastąpi przedstawione zostaną opinie komisji stałych rady oraz Regionalnej Izby Obrachunkowej.

Kolejna pomoc finansowa dl jarocińskiego szpitala

Po zakończeniu części budżetowej pod dyskusje i głosowanie poddany zostanie plan pracy całej rady oraz poszczególnych komisji, w tym komisji rewizyjnej.

Radni rozpatrzą również projekt uchwały w sprawie udzielenia kolejnej pomocy finansowej Szpitalowi Powiatowemu w Jarocinie. Tym razem kwota wsparcia ma wynieść 257 tys. zł.

Posiedzenie Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się dzisiaj, w czwartek - 30 grudnia, początek o godz. 11.00.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy