Reklama

Przeprowadzka w szpitalu. Przenoszą wszystko do nowej części lecznicy [GALERIA]

Opublikowano:
Autor:

Przeprowadzka w szpitalu. Przenoszą wszystko do nowej części lecznicy [GALERIA] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Sprzęty, urządzenia i całe wyposażenie jest pakowane i przenoszone do nowych pomieszczeń. Tam personel i pacjenci korzystający z usług jarocińskiego szpitala będą mieli zupełnie inne, lepsze warunki. Kto przeprowadza się pierwszy? Zakończyła się rozbudowa jarocińskiego szpitala. Do nowej części przeniosą się: pracownia endoskopowa oraz dwa oddziały - ginekologiczno-położniczy i noworodkowy.

 

 

Specjalne miejsce przeznaczone jest także dla laboratorium analitycznego, które w tej chwili mieści się w oddzielnym budynku administracji. I to właśnie laboratorium zostanie przeniesione do nowej części szpitala w pierwszej kolejności.

 

 

 

Na czas przeprowadzki pracownia została zamknięta. Nie potrwa to jednak długo, bo już w czwartek - 5 września laboratorium powinno pracować normalnie.

 


Każdy, kto będzie chciał skorzystać ze świadczonych tam usług, powinien jednak kierować się do pomieszczeń, w których funkcjonował do tej pory, ponieważ jeszcze jakiś czas punkt pobrań będzie w starej siedzibie laboratorium.  

 

 

[dyscyplinarnie zwolniony sekretarz wrócił na stanowisko - więcej na ten temat czytaj TUTAJ]

 

 

Termin przenosin do nowej części lecznicy oddziałów szpitalnych - zwłaszcza ginekologia i położnictwo - jeszcze nie został wyznaczony.

 

 

 

Jest to uzależnione od tego, kiedy zostanie uruchomione dofinansowanie - do zakupu wyposażenia, o które starały się dla szpitala władze powiatu (powiat jest właścicielem szpitala - przyp. red.). Całkowita wartość potrzebnego sprzętu została wyceniona na ponad 3,3 mln zł. Powiat wnioskował o wsparcie w wysokości 2,6 mln zł (80%) z rezerwy ogólnej budżetu państwa. Wkład własny powiatu wyniesie 664 tys. zł.

 

 

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE