Reklama

Ponad 120 tys. zł dla GOK-u w Jaraczewie

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: GOK JARACZEWO

Ponad 120 tys. zł dla GOK-u w Jaraczewie - Zdjęcie główne

Pozyskane pieniądze pozwolą na promocje stowarzyszeń i ich działalności | foto GOK JARACZEWO

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 126 tys. zł pozyskał Gminy Ośrodek Kultury w Jaraczewie. Pieniądze trafią na zakup sprzętu, który będzie wykorzystywany do szkoleń i organizacji koncertów on-line.

Reklama

Ostatnie miesiące to dobry czas dla GOK-u. Trwa kompleksowa modernizacja budynku. Inwestycja jest realizowana w związku z rewitalizacją miasteczka. Teraz napłynęły dobre z Narodowego Centrum Kultury. Jaraczewski GOK aplikował o środki z programu „ Cyfryzacja Domów Kultury, przygotował projekt „J@ram się Jaraczewem”.


Placówka wnioskowała o 150 tys. zł. Ostatecznie przyznano jej  126 tys. zł.

Ponad 120 tys. zł dla GOK-u w Jaraczewie. Co będzie zrealizowane?


- Udział w projekcie pozwoli na rozszerzenie oferty kulturalnej ośrodka w „realu” i w sieci. Szkolenia dają możliwość podnieść kompetencje pracowników i instruktorów do efektywniejszego prowadzenia działań edukacyjnych i animacyjnych on-line lub w sposób cyfrowy - mówi Andrzej Musiałek, dyrektor GOK-u.

- Uzyskane umiejętności poszerzą kompetencje pracowników do prowadzenia i dalszego rozwijania statutowych działań. Pozwolą nam nauczyć się, w jaki sposób szkolić również odbiorców naszych działań, wzbogacić i udoskonalić prezentację w sieci dorobku artystycznego uczestników zajęć edukacyjnych - dodaje szef ośrodka.  

Ponad 120 tys. zł dla GOK-u w Jaraczewie. Co kupią?


Planowany jest również zakup kamer, mikrofonów, komputerów, a sala multimedialna wyposażona zostanie w odpowiednie oświetlenie i nagłośnienie.

- Nabyty sprzęt pozwoli wzbogacić ofertę w zakresie organizacji koncertów, przeglądów live w sieci internetowej, umożliwi dotarcie z rozszerzoną propozycją kulturalną do wszystkich grup społecznych. Pozwoli zrealizować zaplanowane podcasty, reportaże, digitalizację artystów ludowych i twórców z terenu naszej gminy, wypromuje instytucje kultury, stowarzyszenia oraz organizacje pozarządowe - podkreśla dyrektor. Jednocześnie zaznacza, że dzięki realizacji projektu ośrodek dotrze ze swoją ofertą do wszystkich grup wiekowych.


Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy