Reklama

OSP Nowe Miasto z nowym sprzętem

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W przedostatni dzień roku, 30.12 w remizie OSP Nowe Miasto odbyło się uroczyste przekazanie sprzętu zakupionego przez Urząd Gminy w Nowym Mieście nad Wartą z dotacji powiatu średzkiego.

Reklama

W przedostatni dzień roku, 30.12 w remizie OSP Nowe Miasto odbyło się uroczyste przekazanie sprzętu zakupionego przez Urząd Gminy w Nowym Mieście nad Wartą z dotacji powiatu średzkiego - kamery termowizyjnej FLIR K45 z ładowarką oraz podarowanego decyzją Wielkopolskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP, nadbryg. Dariusza Matczaka - sprężarki do ładowania butli powietrzem PARAMINA, która była wcześniej użytkowana w Komendzie Powiatowej PSP w Środzie Wielkopolskiej. W imieniu powiatu średzkiego starosta Ernest Iwańczuk, wicestarosta Małgorzata Wiśniewska-Zabłocka i członek zarządu powiatu Agnieszka Król przekazali sprzęt na ręce naczelnika OSP druha Mariusza Nowaka. W imieniu Wielkopolskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP, sprężarkę przekazał Komendant Powiatowy PSP w Środzie Wlkp. mł. bryg Tomasz Skorlinski. Uroczystość poprowadził dh Prezes Eryk Wojnicz.

Goście

Wśród zaproszonych gości znaleźli się również:
Asp. sztab. Mariusz Poll - Komendant Gminny ZOSP RP w Nowym Mieście, Wiesław Schreiber - zastępca wójta gminy Nowe Miasto nad Wartą oraz druhny i druhowie jednostki wspierani przez przedstawicieli drużyny MDP.
Sprzęt, który udało się pozyskać polepszy gotowość operacyjną oraz wpłynie na zwiększenie bezpieczeństwa mieszkańców powiatu średzkiego.
 
„Dziękujemy darczyńcom i wszystkim, którzy przyczynili się do przekazania sprzętu dla OSP w Nowym Mieście nad Wartą, jest to kolejne zaawansowane wyposażenie, które pozwoli straży działać samodzielnie i z jeszcze wyższych profesjonalizmem podczas akcji ratowniczych.” – Wiesław Schreiber - zastępca wójta gminy Nowe Miasto nad Wartą.

Kawał historii

Kończący się rok jest dla OSP Nowe Miasto szczególnym rokiem - jednostka obchodzi 125 lecie powstania.
"Dziękujemy za okazane wsparcie i liczymy na dalszą owocną współprace z powiatem średzkim, gminą Nowe Miasto nad Wartą, Komendą Powiatową PSP" - piszą strażacy na stronie na fb.
 

UWAGA - NAGRAJ NAM TEMAT - Zobacz TUTAJ

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy