Reklama

Organizują zlot dla chorej Basi

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości GaragePPL 10 lipca obchodzi swoje 1 urodziny. Z tej okazji organizuje zlot charytatywny, podczas którego odbędzie się zbiórka na leczenie i rehabilitację małej Basi.

Reklama

Basia Karwańska przyszła na świat z chorym sercem – okazało się, że nie ma jednej komory serca, ciężką wadę HLHS. Basia przeszła szereg operacji, po których niestety pojawiły się komplikacje. Po najtrudniejszej operacji dziewczynka doznała rozległego udaru na obu półkulach i, co za tym idzie, udaru. Dziewczynka jednak się nie poddaje, walczy dalej. Jednak leczenie i rehabilitacja wiąże się z poważnymi kosztami. Można wspomóc rodziców dziewczynki, biorąc udział w licytacji na Facebooku. Link do licytacji TUTAJ

 

Zlot charytatywny w Kotlinie

Już 10 lipca w Grill Barze „Góskim” w Kotlinie o godzinie 13 startuje urodzinowy zjazd GaragePPL. Podczas imprezy odbędzie się zbiórka dla gościa honorowego – Basi Karwańskiej.

W dalszym ciągu trwa walka o powrót dziewczynki do pełnej sprawności. Potrzebne są konsultacje medyczne: neurologiczne, kardiologiczne, logopedyczne, psychologiczne, ortopedyczne oraz rehabilitacja, a także sprzęt rehabilitacyjny. Niestety, wszystko to ma ogromną cenę.

- Kochani, prosimy Was o pomoc dla Basi! Pokażmy jak wielkie są nasze serca! Każda złotówka ma znaczenie. Wszystkie zgromadzone środki, także opłata za wjazd na teren zlotu, będą przeznaczone dla Basi. Dajmy jej szansę na powrót do normalnego życia! - piszą organizatorzy.

 

W planie imprezy wiele atrakcji i konkursów, między innymi:

 • Gleba zlotu
 • Najładniejsza komora silnika
 • Najładniejsza felga
 • Auto zlotu
 • Bitwa powietrzna AirRide
 • Licytacje
 • Konkursy dla publiczności
 • Nowe gadżety GaragePPL

 

Wstęp płatny:

 • 30 zł – auto
 • 15 zł – motor

 

Regulamin imprezy

 1. Podczas zlotu obowiązuje bezwzględny zakaz upalania samochodów. Basia jest bardzo wrażliwa na hałas, dlatego zalecamy szczególną ostrożność! Każda próba upalania będzie kończyła się natychmiastowym wyproszeniem uczestnika ze zlotu.
 2. Wyrażasz zgodę na publikację swojego wizerunku, pojazdu oraz tablic rejestracyjnych na zdjęciach i wideo, które pojawią się w określonym terminie po zakończonej imprezie.
 3. Podczas imprezy należy zachowywać się kulturalnie, nie śmiecimy (na terenie zlotu znajdować się będą kosze).
 4. Nie niszczymy nawierzchni, nie pozostawiamy śladów opon itd.
 5. Na terenie imprezy będą znajdować się rodziny z dziećmi, wiąże się to z zachowaniem szczególnej ostrożności i dostosowaniem prędkości do panujących warunków.
 6. Zasada 1U – Uczestnik, który złamie zasady regulaminu otrzyma upomnienie, z którym zostaje spisany. W momencie ponowienia się sytuacji po upomnieniu, taka osoba zostaje wyproszona z terenu imprezy.
 

ZOBACZ TEŻ

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy