Reklama

Organizatorzy festiwalu w Nowym Mieście: Podjęliśmy trudną decyzję

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Gminny Festiwal Piosenki Dziecięcej ze względu na zwiększającą się ilość dzieci przebywających na kwarantannie, podjął decyzję, by konkurs w tym roku odbył się on-line.

Reklama

Głównym celem festiwalu jest przede wszystkim popularyzacja piosenki dziecięcej i kształcenia muzycznego dzieci. Dodatkowo organizatorom zależy na wymianie pomysłów i doświadczeń w zakresie upowszechniania śpiewu wśród dzieci. Gminny Festiwal Piosenki Dziecięcej kolejny raz rusza w Nowym Mieście. Niestety w tym roku, w związku z dużą ilością dzieci z gminy przebywających na kwarantannie, festiwal musi odbyć się zdalnie.

- W związku pogarszającą się codziennie sytuacją w naszych szkołach, wzrastającą liczbą zachorowań oraz zwiększającą się ilością dzieci przebywających na kwarantannach podjęliśmy trudną ale słuszną decyzję. Pomimo pełnego przygotowania do "normalnej edycji" mając na względzie zdrowie nas wszystkich Festiwal odbędzie się on-line! - pisali organizatorzy.

Kto może wciąż udział?

Soliści z terenu gminy Nowe Miasto nad Wartą. Podzieleni zostaną na dwie grupy wiekowe: klasy 1-4 i klasy 5-8.

Kiedy odbędzie się festiwal?

Wideo z wykonywaną piosenką (zgodnie z kartą zgłoszenia) należy dostarczyć do 7 grudnia. Do 9 grudnia wszystkie zgłoszone klipy zostaną zameiszczone na stronie internetowej Gminnego Ośrodka Kultury w Nowym Mieście. Ogłoszenie wyników odbędzie się 14 grudnia o 15 za pośrednictwem strony internetowej GOK-u.

Dokładny regulamin konkursu można znaleźć w galerii.

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy