Koło Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów, które ma siedzibę w Gminnym Ośrodku Kultury w Nowym Mieście zaprasza na wspólne kolędowanie przy opłatku. Odbędzie się ono w środę 18 stycznia o godz. 11.00 w sali GOK-u.
Opłatkowe kolędowanie PZERiI w Nowym Mieście
Podczas spotkania wystąpią trzy zespoły: "Babie Lato" z Żerkowa, "Chrzanianki" z Chrzana oraz zespół "Złota Jesień". Po występach planowane jest wspólne kolędowanie.
Zapisy i rezerwacja pod numerami telefonów: 509 157 824 oraz 691 870 121.
ZOBACZ TEŻ
Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.
Komentarze (0)