Reklama

Oliwii z Zakrzewa szukała cała Polska. Apele w sieci i mediach

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W weekend internet obiegła informacja o zaginięciu 14-letniej Oliwii Poczty z Zakrzewa. Dziś o jej zaginięciu piszą największe portale informacyjne w kraju. Jest przełom.

Reklama

Mija szósty dzień odkąd Oliwia zniknęła bez wieści. Ostatni raz była widziana w środę 22 marca w miejscowości Prusy, gdy podwożono ją do szkoły. Niestety Oliwia nie dotarła na zajęcia. Około godziny 7.50 widziano ją, gdy zmierzała w kierunku Kotlina.

O zaginięciu dziewczyny piszą takie portale jak Wirtualna Polska oraz Onet. Również największe grupy w serwisie Facebook, zajmujące się poszukiwaniem zaginionych osób, pisały o Oliwii - SOS Zaginięcia czy Stowarzyszenie Zaginieni Cała Polska. Post na stronie SOS Zaginięcia ma już 3.3 tysiąca udostępnień.

Zaginęła 14-letnia Oliwia z Zakrzewa

Dziewczyna w dniu zaginięcia ubrana była w czarną kurtkę z pluszu, dżinsy i białe buty. Miała ze sobą fioletowy plecak szkolny. Oliwia ma 160 cm wzrostu, jest szczupłej budowy, ma szarozielone oczy. Ma blond włosy, ale mogła zmienić ich kolor.
 
Rodzina Oliwi infromuje, że jeszcze nie dotarły do nich żadne nowe informacje o miejscu pobytu dziewczyny. Sprawa zaginięcia została zgłoszona na policję. Jeśli ktokolwiek widział zaginioną lub zna miejsce jej pobytu, proszony jest o kontakt z policją pod numerem: 477 755 200 lub pod numerem alarmowym 112.

To nie pierwszy raz, gdy Oliwia była poszukiwana. Na początku marca jej zaginięcie zostało zgłoszone na policję. Na szczęście sprawa miała szczęśliwy koniec. Obu i tak było tym razem. 

[AKTUALIZACJA]

Rodzina Oliwii poinformowała nas, że na szczęście dziewczyna wróciła do domu. Nastolatkę odnalazła policja. 

ZOBACZ TEŻ

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE