Reklama

Od marca w gminie Nowe Miasto odbiór popiołu. Co trzeba wiedzieć?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: pixabay

Od marca w gminie Nowe Miasto odbiór popiołu. Co trzeba wiedzieć? - Zdjęcie główne

foto pixabay

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Od 1 marca w gminie Nowe Miasto odbierana będzie nowa frakcja odpadów - popiół.

Reklama

Właściciele nieruchomości, w których powstaje odpad w postaci popiołu, zobowiązani są do oddawania go w sposób selektywny, wrzucając go do specjalnie do tego przeznaczonego pojemnika. Pojemniki zapewnia firma ZGO-NOVA Sp. z o.o. w ramach przetargu na odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu gminy Nowe Miasto nad Wartą. 

Pojemniki te są własnością firmy ZGO-NOVA Sp. z o.o. i zostają one przekazane na okres realizacji umowy na odbiór i zagospodarowanie śmieci. W tym czasie właściciele nieruchomości, którzy otrzymają pojemnik na popiół są zobowiązani do jego prawidłowego użytkowania oraz dbania o utrzymania go w odpowiednim stanie sanitarnym i technicznym.

 

Gdzie i kiedy można odebrać pojemniki na popiół?

Pojemniki należy odbierać osobiście za okazaniem dokumentu tożsamości na placu firmy AUTO-ACORD mieszczącej się pod adresem: ul. Śremska 1 63-040 Nowe Miasto nad Wartą w dniach:

  • 12 lutego godz. 8:00-15:00
  • 14 lutego godz. 7:00-18:00
  • 15 lutego godz. 7:00-18:00
  • 16 lutego godz. 7:00-18:00
  • 17 lutego godz. 7:00-18:00
  • 18 lutego godz. 7:00-18:00
  • 19 lutego godz. 8:00-15:00

Dla osób starszych i schorowanych istnieje możliwość dowozu pojemnika do domu po wcześniejszym zgłoszeniu takiej potrzeby telefonicznie pod numerem telefonu 62 594 26 72 do dnia 18.02. W takiej sytuacji pojemniki dowożone będą 26.02.

 

Wspólnoty mieszkaniowe

Do wspólnot mieszkaniowych pojemniki zostaną dostarczone 19.02. Osoby z poniższych wspólnot nie musza się zgłaszać po odbiór pojemników.

 

Inny termin odbioru pojemnika

W przypadku braku odbioru pojemnika w wyznaczonych terminach jest możliwość odebrania go przez cały okres świadczenia usługi odbioru i transportu odpadów w siedzibie firmy ZGO-NOVA Sp. z o.o. :Witaszyczki, ul. Mariusza Małynicza 1 , 63-200 Jarocin. Od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

By przyspieszyć cały proces, można pobrać, wydrukować i wypełnić dwa egzemplarze protokołu przekazania pojemnika oraz upoważnienia (w przypadku odbioru przez inną osobę niż właściciel nieruchomości) dostępnego na stronie internetowej www.zgo-nova.pl oraz Urzędu Gminy w Nowym Mieście nad Wartą www.gmina-noweimiasto.pl lub pobrać w Urzędzie Gminy Nowe Miasto nad Wartą ul. Poznańska 14 pok. nr 7.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy