Reklama

Nowe Miasto. Przetarg na kupno komputerów wygrała firma z Krakowa

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: pixabay

Nowe Miasto. Przetarg na kupno komputerów wygrała firma z Krakowa - Zdjęcie główne

foto pixabay

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Kolejny etap realizacji projektu grantowego pod nazwą: „Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – Granty PPGR” w gminie Nowe Miasto. Przetarg na kupno i dostawę laptopów wygrała firma z Małopolski

Reklama

Gmina Nowe Miasto ogłosiła przetarg na „Zakup i dostawę laptopów dla potrzeb realizacji projektu grantowego pod nazwą: „Wsparcie dzieci z rodzin popegeerowskich w rozwoju cyfrowym – Granty PPGR”. Zgłosiło się aż 6 firm.

Samorząd na zadanie chce przeznaczyć 945.000,00 brutto. Przetarg wygrała firma z Krakowa: IT Business Group Sp. z o. o. z ceną całkowitą brutto: 859.209,12 zł, uzyskując największą liczbę punktów.

Po dostarczeniu sprzętu, wszyscy beneficjenci programu zostaną powiadomieni o możliwości odbioru komputerów i podpiszą wymagane umowy darowizny wraz z protokołami zdawczo-odbiorczymi.

Beneficjenci - jak informują urzędnicy - będą podlegali procedurze monitorowania utrzymania efektów projektu przez okres 2 lat od daty zakończenia projektu.

Komputery dla dzieci z rodzin pegeerowskich

W ramach programu „Wsparcie dzieci z rodzin popegeerowskich w rozwoju cyfrowym – Granty PPGR”, Gmina Nowe Miasto nad Wartą otrzymała dofinansowanie na zakup 378 laptopów wraz z ubezpieczeniem.

Projekt jest realizowany w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa V: Rozwój cyfrowy JST oraz wzmocnienie cyfrowej odporności na zagrożenia REACT-EU.

 

ZOBACZ TEŻ

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy