Reklama

Nie znam nikogo, kto by się chwalił trudnymi decyzjami

Opublikowano:
Autor:

Nie znam nikogo, kto by się chwalił trudnymi decyzjami - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

- Nie boję referendum, bo jestem pewien w stu procentach, że te działania, które robimy, będą świetnie odebrane - tak burmistrz Adam Pawlicki mówił w trakcie konferencji, na której podsumował pierwsze 100 dni swoich rządów.

Dzisiaj druga część naszej wideorelacji. Tym razem burmistrz odpowiada na pytania dziennikarzy portalu i Gazety Jarocińskiej.

Adam Pawlicki. - Na pewno życie i czas, który biegnie, będzie powodował, że tą mapę, którą pan Bartek Nawrocki ma przed sobą (materiały wyborcze komitetu ZJ – przyp. red.), nie będzie może zrealizowana tak, jak ona wygląda, ale na pewno te inwestycje powstaną. Życie powoduje różnego rodzaju zmiany i myślę, że efekt tej czteroletniej pracy będzie jeszcze bardziej śmiały, niż to, co pokazaliśmy na tej mapie…

Bartek Nawrocki, jarocinska.pl. – Już jest panie burmistrzu. Dzisiaj raz jeszcze przejrzałem tą mapę i nie zauważyłem tam zadania pod nazwą „likwidacja Jarocińskiego Ośrodka Kultury”, albo zapowiedzi „przekształceń w oświacie” (...). Nie znajdziemy tego w materiałach z którymi wychodziliście do wyborców parę miesięcy temu. W ogóle nie mówiliście o tym w kampanii wyborczej. Tego nie ma w tej mapie.

Adam Pawlicki, burmistrz Jarocina. – Ja nie znam nikogo, kto by się chwalił tymi trudnymi decyzjami, które chce podjąć.

B.N. - To znaczy, że pan nie mówił prawdy wyborcom

A.P. – Wszystko, co mówiłem, to była prawda. Pokazałem efekt, który osiągniemy i otwarcie powiedziałem, że będziemy podejmować odważne, trudne decyzje.

Zobacz relację z drugiej części konferencji

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE