Reklama

Najważniejsza jest miłość. 10 par z gminy Kotlin świętowało Złote Gody [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 10 par z gminy Kotlin świętowało Złote Gody.

Panie włożyły eleganckie garsonki lub sukienki, a niektórzy panowie garnitury i krawaty. Były życzenia, kwiaty, słodkie upominki - tak świętowano Złote Gody w Kotlinie. Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie wręczał wójt Mirosław Paterczyk. Kwiaty przekazywał Michał Urbaniak, sekretarz gminy Kotlin, a słodki upominek Czesław Moch, przewodniczący Rady Gminy.

- Abyście dalej kroczyli tą drogą i żeby dane wam było doczekać kolejnych jubileuszy w zdrowiu. Życzę państwu, jak najmniej zmartwień, jak najmniej trosk i jak najwięcej radości - mówił Michał Urbaniak. Życzenia złożyła również Milena Woźniak, zastępca kierownika Urzędu Stanu Cywilnego w Kotlinie.    

Miłość, a przede wszystkim chyba tolerancja, zrozumienie drugiej osoby, to recepta na długoletnie pożycie małżeńskie - tak twierdziła większość jubilatów.

 

Najważniejsza jest miłość. 10 par z gminy Kotlin świętowało Złote Gody

Maria Burdelak w związku ceni sobie zgodę, miłość oraz wierność. Gdzie wypatrzył ją mąż?

- Spodobała mi się na zabawie w Magnuszewicach. Tak się zaczęło, jedna zabawa, druga i tak wyszło, że została moją wybranką -  przypomina sobie Zdzisław Burdelak.

Jubilaci doczekali się dwóch synów i sześcioro wnucząt i troje prawnucząt. Pani Maria 30 lat przepracowała w Zakładach Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego w Kotlinie, a jej małżonek życie zawodowe związał z  PKP - był między innymi dyspozytorem.               
    

MEDALE OTRZYMALI

Sabina i Józef Durmensowie z Kotlina
Maria i Zdzisław Burdelakowie z Kotlina
Aleksandra i Czesław Biernaccy z Kotlina
Elżbieta i Stanisław Paterczykowie z Kotlina
Maria i Ryszard Wite z Kotlina
Marianna i Stanisław Kuczkowscy z Kotlina
Maria i Władysław Józefiak z Magnuszewic
Krystyna i Jan Czekalscy ze Sławoszewa
Teresa i Kazimierz Schafer z Wysogotówka
Wiesława i Jan Mikołajczakowie ze Sławoszewa

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.
     

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy