Reklama

Na DK11 w Jarocinie będzie bezpieczniej

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: NBA

Na DK11 w Jarocinie będzie bezpieczniej - Zdjęcie główne

archiwum | foto NBA

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W ramach Programu Bezpieczna Infrastruktura Drogowa GDDKiA będzie doświetlać przejścia dla pieszych w Jarocinie. Sprawdź, o które dokładnie chodzi.

Reklama

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podpisała umowę na zaprojektowanie i budowę dwóch doświetleń dedykowanych na przejściach dla pieszych. Zadanie będzie realizowane w ramach Programu Bezpieczna Infrastruktura Drogowa.

Wykonawca Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe E-BUD zadeklarowało realizację zadania za kwotę 120.540,00 zł brutto w terminie 134 dni od dnia podpisania umowy.

Zamówienie obejmuje realizację dwóch zadań inwestycyjnych:

  • zaprojektowanie i budowę oświetlenia dedykowanego dla przejścia dla pieszych na drodze podporządkowanej (ul. Św. Ducha) na DK11 w Jarocinie
  • zaprojektowanie i budowę oświetlenia dedykowanego dla przejścia dla pieszych na drodze podporządkowanej (ul. Wojska Polskiego) na DK11 w Jarocinie.
 

Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej na lata 2021-2024

Głównym celem programu jest poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego na drogach krajowych w zarządzie Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Określa on cele i priorytety inwestycyjne, wskazuje poziom i źródła finansowania oraz określa zakres rzeczowy zadań przewidywanych do realizacji. Program jest spójny ze Strategią na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju oraz Strategią Zrównoważonego Rozwoju Transportu do 2030 roku oraz komplementarny z działaniami realizowanymi w ramach Programu Budowy Dróg Krajowych na lata 2014-2023 (z perspektywą do 2025 r.)

 

ZOBACZ TEŻ

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy