Reklama

Licytacje dla Fundacji „Ogród Marzeń”. Weź udział w Akcji Wesołych Ogrodników i wspomóż podopiecznych fundacji.

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Weronika Wesołek

Licytacje dla Fundacji „Ogród Marzeń”. Weź udział w Akcji Wesołych Ogrodników i wspomóż podopiecznych fundacji.  - Zdjęcie główne

Licytacje dla Fundacji "Ogród Marzeń" | foto Weronika Wesołek

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Trwają licytacje w grupie „Licytacje dla Ogrodu Marzeń”. Każdy może wziąć w nich udział i wylicytować dla siebie nietuzinkowy przedmiot. Najważniejsze jest to, że efektem będzie pomoc dla podopiecznych fundacji. Co ciekawe na grupie gdzie odbywają się licytacje możesz samodzielnie wystawić przedmiot lub usługę.

Reklama

Akcja Wesołych Ogrodników prowadzona jest przez Fundację "Ogród Marzeń" już jedenasty raz. To zbiórka pieniędzy na pomoc dzieciom chorym i niepełnosprawnym z terenu Ziemi Jarocińskiej - gminy: Jarocin, Jaraczewo, Żerków, Kotlin i Nowe Miasto. Pieniądze zbierane są do puszek przez wolontariuszy. Prowadzone są też licytacje i imprezy, które ze względu na pandemię nie mogą się odbywać. 

Co robi Fundacja "Ogród Marzeń"?

Fundacja "Ogród Marzeń" powstała w 2010 roku. Założycielem jest Południowa Oficyna Wydawnicza Sp. z o.o., która wydaje "Gazetę Jarocińską". Organizacja pomaga przede wszystkim dzieciom chorym i niepełnosprawnym z terenu Ziemi Jarocińskiej, które potrzebują wsparcia przez cały rok. Obecnie do "Ogrodu Marzeń" zgłoszonych jest ponad setka dzieci.

Fundacja "Ogród Marzeń" wspiera finansowo leczenie i rehabilitację, dofinansowuje zakup leków i środków higienicznych. Organizuje też turnusy rehabilitacyjne, zajęcia hipoterapii, obozy, wycieczki oraz inne zajęcia dla podopiecznych i ich rodzin. Prowadzi m.in. grupę wsparcia dla rodziców dzieci chorych i niepełnosprawnych.

Szerzej o działalności Fundacji „Ogród Marzeń” przeczytacie TUTAJ.

Licytacje dla Fundacji „Ogród Marzeń"

Licytacje rozpoczęły się 21 marca. To jedną z form zdobycia pieniędzy, które ostatecznie trafią do podopiecznych fundacji. Udział w niech mogą wziąć wszyscy. Licytacje odbywają się w specjalnie prowadzonej grupie na profilu facebookowym fundacji [KLIKNIJ TUTAJ]. 

Codziennie na grupie pojawiają się nowe przedmioty wystawione do licytacji. Są wśród nich: ozdoby wielkanocne, książki, gadżety firmowe, vouchery na różne usługi: medyczne kosmetyczne czy fryzjerskie. Nie brakuje też skrzynek pełnych jedzenia wystawionych przez lokalnych producentów. 

Licytacja na każdy z wystawionych przedmiotów trwa trzy dni. Wygrywa ten, kto zaproponuje najwyższą stawkę. Za wylicytowaną rzecz należy zapłacić, przelewając pieniądze na konto fundacji. Odbiór przedmiotów odbywa się w siedzibie fundacji – ul. Kasprzaka 1a.

W dalszym ciągu można jeszcze podarować coś na licytację. To wcale nie musi być wielka rzecz. Może to być coś, co zrobisz sama lub sam, np. obraz, szalik na drutach, wyszyta serwetka, hotelik dla owadów lub skrzyneczka, albo słoik zapraw, które sama zrobiłaś lub zrobiłeś. Może też być ciasto, które upieczesz. Licytować można też usługę, którą wykonasz: np. opieka nad dzieckiem, albo uszycie czegoś lub naprawa. Jeśli masz firmę możesz podarować voucher lub towar. Coś, co chcesz podarować możesz przynieść do siedziby fundacji. 

Istnieje również możliwość samodzielnego wystawienia przedmiotu bądź usługi. Wystarczy dołączyć do grupy i wstawić post. Nie można zapomnieć o wskazaniu ceny wywoławczej oraz dacie zakończenia licytacji. Osoba, która zaoferuje najwyższą kwotę wygrywa, a po wpłacie pieniędzy na konto fundacji może ją odebrać w sposób podany przez wystawiającego przedmiot na licytacje. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy