Reklama

Konwencja starosty: "Hej, hej bawmy się, hej, hej śmiejmy się"

Opublikowano:
Autor:

Konwencja starosty: "Hej, hej bawmy się, hej, hej śmiejmy się" - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Kto widział konwencję Adama Pawlickiego sprzed ubiegłorocznych wyborów samorządowych [ZOBACZ TUTAJ] mógł mieć w sobotę małe de ja vu. Światła w Jarocińskim Ośrodku Kultury zgasły, a tylnymi drzwiami, punktowo oświetlony, wbiegł do sali kandydat na posła Bartosz Walczak. Rozpoczął gorące powitanie z uczestnikami spotkania - głównie członkami Stowarzyszenia Ziemia Jarocińska.

„Bartosz Walczak, jest to kandydat Prawa i Sprawiedliwości na posła. Wszyscy powstańmy, unieśmy balony, flagi Polski, przywitajmy naszego kandydata, przyszłego posła Ziemi Jarocińskiej, to on będzie walczył o nasz region, o Jarocin, o Ziemię Jarocińską - zachęcał spiker, który na co dzień pracuje w Kancelarii Burmistrza. „Jak zwykle uśmiechnięty, pełny energii, blisko ludzi, zadowolony. Już wkrótce reprezentant nas wszystkich w parlamencie.”

Na scenie na starostę czekał prezes Stowarzyszenia ZJ Adam Pawlicki. Zdecydowana większość uczestników była pod wrażeniem wystąpienia pretendenta do parlamentu listy PiS-u. Nawet ci, którzy nigdy w stowarzyszeniu nie byli, ani z nim nie sympatyzują, zauważyli, że „kandydat wypadł doskonale”.

- 25 października „Damy Radę”. W Andrzeja Dudę też nikt nie wierzył, atakowali go do ostatnich minut przed ciszą wyborczą, telewizja i inne media dwoiły się i troiły jak obniżyć mu poparcie w sondażach - mówił Bartosz Walczak i zagrzewał do walki. - Czekają nas bardzo intensywne trzy tygodnie, mam wspaniałą drużynę, wszyscy jesteśmy drużyną i tutaj musimy to pokazać. Przyjedziemy do wszystkich, odwiedzimy każdy zakątek, każdą wioskę, każdy centymetr naszego powiatu. Konwencję zakończyło wspólne odśpiewanie piosenki „Bo wszyscy Polacy”. ZOBACZCIE WIDEO.

Kampanii Walczaka towarzyszy mocna akcja wizerunkowa. Z niemal każdego bilbordu w mieście na przechodniów spogląda starosta w towarzystwie Adama Pawlickiego. Czy walka toczy się wyłącznie o mandat posła? Więcej o tym w Gazecie Jarocińskiej.

Skrót relacji ze spotkania w JOK-u przygotowało Stowarzyszenie Ziemia Jarocińska

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE