Reklama

Katalog Budowlany Jarocin 2021. Postaw na fachowców. Cała branża budowlana w jednym miejscu

Opublikowano: 27 kwietnia 2021 08:23
Autor:

Katalog Budowlany Jarocin 2021. Postaw na fachowców. Cała branża budowlana w jednym miejscu  - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Budujesz, rozbudowujesz, aranżujesz, a może planujesz większy remont? Wszędzie będą potrzebni fachowcy. Znani, sprawdzeni, polecani i oczywiście proponujący dobre ceny. Teraz wszystkie potrzebne informacje znajdziesz w Katalogu Jarocin Budowlanym 2021. UWAGA fachowcy - właśnie zaczynamy go tworzyć.

Reklama

Nie ma dnia by na grupie #wspieramjarocińskie, którą tworzą wspólnie Gazeta Jarocińska i portal jarocinska.pl ktoś nie pytał o polecanego fachowca, czy firmę działającą w branży budowlanej. To z jednej strony świadczy o boomie budowlanym, który trwa mimo pandemii, z drugiej zaś pokazuje, jak ważni są wykonawcy, których już ktoś sprawdził, albo poleca. W postach pojawiają się polecenia konkretnych firm, wykonawców, sklepów, hurtowni czy mniejszych fachowców. Te cenne informacje umykają szybko w gąszczu, natłoku kolejnych postów i wpisów. Bywa, że pytania się powtarzają, a nie wszyscy mają cierpliwość i czas, by wciąż odpowiadać na te same kwestie.

Jeśli chcesz dodać swoją firmę do naszego katalogu, wystarczy wypełnić ankietę

Dlatego Gazeta Jarocinska, portal jarocinska.pl, a także Reklama Jarocin postanowiły stworzyć wspólnie Katalog Budowlany Jarocin 2021. Chcemy w nim zebrać i przedstawić w jednym miejscu wszystkich rodzimych i polecanych fachowców z branży budowlanej i kooperujących, a także podmioty oferujące na rynku usługi i materiały budowlane. Dzięki temu łatwo będzie wyszukać potrzebnego hydraulika, elektryka, płytkarza czy geodetę. Sami wykonawcy otrzymają też możliwość dodatkowego pokazania swojej oferty i zareklamowania się na naszych łamach i kanałach informacyjnych.   

Jeśli chcesz dodać swoją firmę do naszego katalogu, wystarczy wypełnić ankietę

Baza fachowców właśnie powstaje. Jeśli działasz w branży budowlanej lub okołobudowlanej, ogrodniczej - to obecność w tym katalogu jest obowiązkowa. Teraz możesz to zrobić bezpłatnie. Katalog Budowlany Jarocin 2021 ukaże się jako bezpłatny dodatek do Gazety Jarocińskiej. Będzie również dostępny w sklepach i firmach budowlanych. Osobno stworzymy publikacje internetowe na portalu jarocinska.pl, gdzie podmioty działające w sferze budowlanej zostaną skatalogowane według profesji. Teraz każdy, przez 24 godziny na dobę będzie miał dostęp do tych cennych informacji i bez problemu znajdzie numer telefonu, adres do poszukiwanego fachowca. 

Katalog będzie też udostępniany w ewentualnych zapytania na grupie #wspieramjarocinskie, która ma już blisko 7 tys. użytkowników.   

Tutaj możesz wpisać swoją firmę do katalogu "Postaw na fachowców"

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE