Reklama

Jerusalema Challenge dla Karoliny. Zatańcz i pomóż [AKTUALIZACJA]

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Fot. Organizatorzy

Jerusalema Challenge dla Karoliny. Zatańcz i pomóż [AKTUALIZACJA] - Zdjęcie główne

Jerusalema Challenge dla Karoliny. Zatańcz i pomóż | foto Fot. Organizatorzy

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Ponad 100 osób wzięło udział w Jerusalema Challenge w Żerkowie, potem przyszedł czas na Studio Kreacji Ruchu Arlety Piotrowskiej. Dzisiaj zatańczą w SP nr 4. Ty też możesz do nich dołączyć i pomóc Karolinie. Zobacz na czym polega to wydarzenie.

Reklama

Jerusalema challenege stało się popularne na całym świecie, także w Polsce. Niedawno mogliśmy wziąć udział w takim wydarzeniu w Żerkowie. Teraz przyszedł czas na Jarocin, a dokładniej Studio Kreacji Ruchu Arlety Piotrowskiej.

Czym jest Jerusalema Challenge?

Ludzie na całym świecie podejmują taneczne wzywanie do utworu „Jerusalema”  K. Moagi, południowoafrykańskiego muzyka i producenta muzycznego. Utwór jednoczy ludzi, a jego motywem wiodącym jest podobno tęsknota za domem. Challenge ten zapoczątkował się w czasie pandemii, ogólnoświatowego kryzysu. Jutro było wtedy jeszcze bardziej niepewne niż zawsze, a dzięki tej piosence każdy mógł odnaleźć nadzieję i ufność na lepsze jutro.

Taniec Jerusalema w Żerkowie

W Żerkowie Challenge odbył się 8 lipca w czwartek. Ponad 100 osób podjęło wyzwanie i udało się uzbierać kwotę 5533,70 zł, która trafiła na konto zrzutki dla Karoliny.

Razem dla Karoliny. Zatańcz i pomóż

Studio Kreacji Ruchu Arlety Piotrowskiej zostało nominowane do #JerusalemaChallenge RAZEM DLA KAROLINY. Zapraszają wszytskich chętnych do pomocy i udziały w wydarzeniu, które odbędzie się we wtorek 13 lipca (tj.jutro) w ich studio na os. Rzeczypospolitej 6, o godzinie 19:00.

Jeśli nie potrafisz tańczyć układu Jerusalema nic się nie przejmuj nauczymy Cię wszystkiego. Liczy się to że przyjdziesz ze swoją dobrą energią i dołączysz do grupy chcących pomagać- piszą na stronie na Facebooku
ZASADY JerusalemaChallenge RAZEM DLA KAROLINY:
CO? Nominowana grupa musi wykonać układ taneczny do utworu Jerusalema.
 
KIEDY? Im szybciej wykona zadanie tym szybciej przekaże dalej wyzwanie i pomoże Karolinie! Czas ucieka! Do końca zbiórki tylko 33 dni!!!
 
W JAKIM CELU? Podczas prób, tańca prowadzona jest zbiórka do puszki na rzecz terapii NanoTerm Karoliny Fajfer.
Zebrane pieniądze wpłacamy na zbiórkę [TUTAJ]
Indywidualny numer konta ww zrzutki: 91 1750 1312 6886 3244 0299 0981
Odbiorca: Zrzutka.pl sp. z o.o; al. Karkonoska 59, 53-015 Wrocław
Oznaczając w tytule wpłaty nazwę grupy np. JerusalemaChallenge SKRAP
 
CO DALEJ? Nagranie wrzucane jest do sieci, a wyzwanie rzucane kolejnym zespołom. Nominujemy min. 3 grupy.
W wyzwaniu oznaczamy cel: RAZEM DLA KAROLINY
 
[AKTUALIZACJA 14.07.2021 r ]
 
Dzisiaj do akcji włącza się SP nr 4 w Jarocinie. Zapraszają do udziału w tańcu o godz. 19.00 na płycie boiska SP nr 4
 
-Tańczymy w szczytnym celu! Przyjdź! POMOŻESZ! Zabierz z sobą koleżankę lub kolegę, babcie, dziadka, sąsiadkę. Obowiązkowo zabieramy butelkę wody, 10 zł do puszki i dobry nastrój. Zakładamy kolorowe koszulki, które dodadzą nam wszystkim energii - piszą organizatorzy 
 
Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy