Reklama

Jeden z głównych dostawców gazu ziemnego na naszym terenie zmienia warunki umów z klientami

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Zdjęcie poglądowe

Jeden z głównych dostawców gazu ziemnego na naszym terenie zmienia warunki umów z klientami - Zdjęcie główne

Jeden z głównych dostawców gazu ziemnego na naszym terenie zmienia warunki umów z klientami | foto Zdjęcie poglądowe

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Jeden z głównych dostawców gazu ziemnego zmienia warunki umów ze swoimi klientami. Mieszkańcy zaniepokojeni treścią pism, które dostali.

Reklama

Firma Anco, jeden z głównych dostawców gazu ziemnego na naszym terenie, przesłała do swoich klientów pisma w sprawie nowych warunków umowy kompleksowej dostawy paliwa gazowego.

Jarocin. Zmiany w umowach na dostawę gazu. Mieszkańcy pełni obaw

Mieszkańcy są zaniepokojeni treścią pisma z Anco.

- Co to znaczy, czy mamy się spodziewać, że w każdej chwili przestaną nam dostarczać gaz? - pyta pani Irena, która używa dostarczanego przez Anco gazu nie tylko do kuchenki i podgrzewania wody, ale i do ogrzewania domu.   

W piśmie dotyczącym nowych warunków umowy kompleksowej dostawy paliwa gazowego, czytamy miedzy innymi:

„Główne zmiany w OWU dotyczą możliwości wypowiedzenia umowy kompleksowej przez sprzedawcę w przypadku braku możliwości ciągłości dostaw i niemożliwości świadczenia sprzedaży lub usług dystrybucji paliwa gazowego do odbiorcy z uwagi na ograniczenia spowodowane procesem sczerpania złóż gazu ziemnego zaazotowanego podgrupy Ln, Lw lub Lm, z których zasilana jest sieć dystrybucyjna Anco lub podjęcia przez sprzedawcę decyzji o trwałym zakończeniu prowadzenia działalności koncesyjnej w zakresie obrotu lub dystrybucji paliwa gazowego na sieci zasilanej gazem ziemnym zaazotowanym.”

 

Zwróciliśmy się do Anco z prośbą o wyjaśnienia i pytaniem, czy klienci ich firmy mają powody do obaw - czekamy na odpowiedź.

Materiał będzie AKTUALIZOWANY.

 

CZYTAJ TAKŻE

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy