Reklama

Jarocińscy policjanci znów uratowali samobójcę

Opublikowano:
Autor:

Jarocińscy policjanci znów uratowali samobójcę - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Gdyby nie sprawna akcja jarocińskich policjantów, którzy przeprowadzili akcję reanimacyjną, 55-latek z Jarocina najprawdopodobniej nie przeżyłby próby samobójczej.

W piątek po godz. 22.00 policjanci z Jarocina otrzymali zgłoszenie o prawdopodobieństwie usiłowania popełnienia samobójstwa. Mężczyzna, będąc w stanie upojenia alkoholowego, miał się zamknąć sw łazience, grożąc, że popełni samobójstwo.

Gdy funkcjonariusze zjawili się na miejscu, mężczyzna nie reagował na polecenia otwarcia drzwi. "Asp. Robert Kręc wybił szybę w drzwiach do pomieszczenia i wówczas zobaczył w narożniku łazienki wiszącego mężczyznę z pętlą wokół szyi" - informuje komenda. Policjant przez otwór po szybie zdołał otworzyć drzwi, po czym wraz z st. post. Marcinem Gościniakiem natychmiast odwiązali mężczyznę i wynieśli na korytarz mieszkania. "55-latek nie dawał oznak życia, nie oddychał. Zachowując do końca zimną krew funkcjonariusze podjęli akcję reanimacyjną, w międzyczasie wzywając pogotowie. Po upływie około minuty mundurowi przywrócili funkcje życiowe desperata. Policjanci przekazali mężczyznę przybyłemu chwilę później zespołowi pogotowia ratunkowego" - czytamy na stronie internetowej jarocińskiej policji. Na wpół przytomny mężczyzna potwierdził zamiar popełnienia samobójstwa.
 

Jarocińscy funckcjonariusze nie pierwszy raz uratowali kogoś przed popełnieniem samobójstwa.

Czytaj:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE