Reklama

Jarocińscy motocykliści przygotowują pierwszy "Sowi" zlot

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Jarocińskie Stowarzyszenie Motocyklowe „SOWA” przygotowuje się do sezonu. Miłośnicy jazdy na dwóch kółkach na czerwiec planują pierwszy sowi zlot motocyklowy.

Reklama

Lubisz jeździć na motocyklu? Szukasz znajomych do wspólnych wyjazdów na jednośladach? Możesz się zapisać do Jarocińskiego Stowarzyszenia Motocyklowego „Sowa”.

Jarocińskie Stowarzyszenie Motocyklowe „SOWA” ma swoją siedzibę  

Organizacja powstała pod koniec ubiegłego roku. Członkowie stowarzyszenia chcą integrować lokalne środowisko motocyklowe i popularyzować jazdę na dwóch kółkach wśród mieszkańców gminy Jarocin. Ale nie tylko. Jak wskazuje prezes - Włodzimierz Hoffmann - w założeniach jest również:

  • promowanie pozytywnych zachowań wśród użytkowników dróg,
  • zbudowanie mapy tras motocyklowych dla gminy Jarocin i województwa,
  • podnoszenie umiejętności w zakresie techniki jazdy na motocyklu, 
  • pomoc w naprawach, przeglądach i konserwacjach motocykli,
  • wspieranie inicjatyw społecznych na rzecz udogodnień dla motocyklistów,
  • stworzenie bazy lokalowo-gastronomicznej dla członków Stowarzyszenia i innych motocyklistów,
  • pomoc członkom Stowarzyszenia poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych oraz ich rodzinom.
 

Jarocińscy motocykliści widują się cyklicznie, a pierwsze spotkanie informacyjno-integracyjne odbyło się w Spichlerzu Polskiego Rocka. W jego trakcie prezes przedstawił szczegółowe cele, ideę i zamierzenia młodej organizacji oraz ogólne plany związane z działalnością na bieżący rok. 

-  Dzięki staraniom członków stowarzyszenia, zarządu i przychylności dyrekcji Muzeum Regionalnego w Jarocinie, stowarzyszenie uzyskało siedzibę, która znajduje się w Skarbczyku. Wspólne starania, ofiarność darczyńców oraz zaangażowanie i duch członków stowarzyszenia przyczyniły się do tego, że „Sowia Przystań” zyskała osobliwy, motocyklowy klimat - mówi Włodzimierz Hoffmann.

Kolejne spotkanie odbyło się już w nowej siedzibie.  

„SOWA” przygotowuje się do pierwszego zlotu motocyklowego

- W krótkim czasie uzyskaliśmy nie tylko siedzibę, ale również nowych członków, którzy są zainteresowani motocyklowymi klimatami i wspólną działalnością. Obecnie jest nas 24, a było 11 - zaznacza prezes. - Aktualnie intensywnie przygotowujemy się do organizacji Pierwszego Sowiego Zlotu Motocyklowego, który odbędzie się 17 czerwca w Wilkowyi. 

To niejedyne przedsięwzięcie planowane przez stowarzyszenie. Prócz cyklicznych zlotów motocyklowych, planowane są także kursy i szkolenia z pierwszej pomocy oraz bezpieczeństwa na drodze.

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.     

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy