Reklama

Jarocin Festiwal 2021. Wszystko, co powinieneś wiedzieć o wydarzeniu

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Jarocin Festiwal 2021. Nie wiesz czegoś, co jest związane z wydarzeniem? Znajdziesz to tutaj.

Do Jarocin Festiwal 2021 zostało niecałe 48 godzin. Organizator przygotował informacje potrzebne dla wszystkich festiwalowiczów, które mogą być istotne w trakcie wydarzenia. Znajdziesz je także na naszym portalu.

Jarocin Festiwal 2021. Gdzie mogę wymienić bilety na opaski?

Bilety i karnety, które zostały zakupione przez festiwalowiczów będą mogły być wymienione na opaski w punktach opaskowania, które będą zlokalizowane przy ulicy Maratońskiej. Osoby, które zakupiły bilety na pierwszy dzień imprezy oraz karnety trzydniowe będą mogły je wymienić w czwartek 15 lipca od godziny 13:00, oraz w piątek 16 lipca od godziny 10:00. Bilety, które upoważniają do wejścia na teren imprezy na dwa kolejne dni (sobota 17 lipca i niedziela 18 lipca) będą możliwe do wymiany odpowiednio od godziny 10:00 i od godziny 12:00. Organizator zachęca do szybszej wymiany biletów na opaski w celu uniknięcia kolejek. Oprócz tego uruchomiony będzie punkt opaskowania na dworcu PKP Jarocin przy ulicy Dworcowej. Będzie on czynny w piątek 16 lipca i sobotę 17 lipca od godziny 10:00.

Organizator zastrzega, że każdy bilet musi zostać wymieniony osobiście przez jego posiadacza. Nie ma możliwości by kilka osób mogło wejść na ten sam bilet/opaskę. Zerwanie lub zgubienie opaski jest jednoznaczne z tym, że uczestnik rezygnuje z udziału w festiwalu. Bilet musi posiadać kod kreskowy lub kod QR – nie wystarczy potwierdzenie zamówienia biletu. Nie ma potrzeby drukowania biletu - można go przedstawić na telefonie lub tablecie.

Jarocin Festiwal 2021. Jak dojadę na teren imprezy?

Na Jarocin Festiwal można dojechać na wiele sposobów. Jeśli chodzi o samochód to będzie można dojechać nim do ulicy Okrężnej, gdzie będzie zlokalizowany parking [WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW O ORGANIZACJI RUCHU TUTAJ]. Przy wyborze pociągu z dworca na teren Festiwalu poprowadzi nas specjalny kod QR z najkrótszą drogą pieszą. Festiwalowiczów na wydarzenie prowadzić będą także specjalne znaki.

ZOBACZ TEŻ - 10 lat glana w Jarocinie. Jak stał się symbolem miasta? [TUTAJ]

Jarocin Festiwal 2021. Zasady korzystania z pola namiotowego

Pole namiotowe na Jarocin Festiwal 2021 jest zlokalizowane po drugiej stronie od terenu festiwalowego. Wejść na nie będzie można, jeśli posiada się zarówno bilet jednodniowy lub karnet na wydarzenie oraz osobny bilet na pole namiotowe. Sam bilet jednodniowy lub karnet nie upoważnia do wejścia na teren pola namiotowego. Bilet na pole namiotowe musi zostać wymieniony na opaskę. Można to zrobić od 15 lipca od godziny 13:00. 16 i 17 lipca opaski można wymienić od godziny 10:00, zaś 18 lipca od godziny 12:00. Każdego dnia opaski na pole namiotowe można wymieniać do godziny 23:00. Z pola namiotowego można korzystać od czwartku 15 lipca od godziny 15:00 do poniedziałku 19 lipca do godziny 12:00.

Wszystkie osoby przebywające na polu namiotowym będą mogły korzystać z pryszniców, toalet oraz umywalek. Na polu będzie także dostęp do prądu oraz miejsce do podładowania telefonów. Teren pola namiotowego będzie strzeżony przez ochronę.

Jarocin Festiwal 2021. Zasady bezpieczeństwa.

Każdy uczestnik Jarocin Festiwal 2021 jest zobowiązany do zasłonięcia ust i nosa za pomocą maseczki. Skanowanie biletów będzie bezdotykowe, jednakże jeśli bilet będzie w formie elektronicznej, to telefon ma zostać ustawiony na najwyższy poziom jasności w celu prawidłowego zeskanowania biletu. Podanie informacji o stanie zdrowia jest dobrowolne. Organizator prosi także o przestrzeganie poleceń Obsługi, Ochrony i Organizatora.

Jarocin Festiwal 2021. Informacje dotyczące Strefy Mieszkańca

Mieszkańcy Jarocina posiadający Kartę Mieszkańca będą mogli wejść do Strefy Mieszkańca. Jest ona zlokalizowana poza terenem festiwalowym tuż za parkingiem przy ulicy Okrężnej. W Strefie Mieszkańca dostępne będą transmisja z wszystkich koncertów Jarocin Festiwal 2021 oraz strefa gastronomiczna z foodtruckami, ławostołami oraz parasolami. Więcej informacji o Strefie Mieszkańca znajdziesz [TUTAJ]

Jarocin Festiwal 2021. Informacje dodatkowe.

  • Festiwal jest niezadaszony, więc przygotujcie się na zmienne warunki pogodowe. Zalecamy zabranie ze sobą zarówno kremów do opalania i okrycia na głowę, jak i przeciwdeszczowych peleryn oraz kaloszy. Nie zabierajcie parasolek z ostrymi zakończeniami.
  • Na festiwalu mamy pełne zabezpieczenie medyczne i ratunkowe.
  • Na terenie festiwalu nie ma dostępu do WiFi.
  • Na terenie festiwalu jest dostępny depozyt w cenie 20 zł jednorazowo.
  • Na terenie festiwalu funkcjonuje punkt rzeczy znalezionych – prosimy o zgłaszanie się do punktu depozytu. Szczegóły w regulaminie na www.jarocinfestiwal.pl
  • W przypadku upałów, każdy uczestnik będzie mógł wnieść jedną, szczelnie zamkniętą butelkę wody 0,5l w plastikowym opakowaniu.
  • Na teren festiwalu nie mogą wchodzić zwierzęta. Zadbajcie o ich komfort i pozostawcie je w domu na czas imprezy.
 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy