Nastąpiła awaria wodociągu w centrum miasta. Pracownicy Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji ustalili jej źródło na ulicy Długiej.
Nie ma wody w centrum miasta
Wody pozbawieni są mieszkańcy tej i okolicznych ulic, miedzy innymi Wodnej, Mikołajczyka, Leszczyce.
Jak dowiedzieliśmy się od służb PWiK trwa usuwanie awarii, dostawa wody powinna zostać przywrócona za 30 minut.
reklama
Komentarze (0)