Reklama

Gminny konkurs plastyczny na wielkanocne dekoracje

Opublikowano: sob, 19 mar 2022 10:00
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Gminny Ośrodek Kultury w Nowym Mieście organizuje gminny konkurs plastyczny "Wielkanocne dekoracje". Może w nim wziąć udział każdy, od przedszkolaka do ósmoklasisty.

Reklama

Celem konkursu jest rozwijanie wyobraźni twórczej i poszukiwanie różnorodnych rozwiązań artystycznych, promocja młodych artystów i ich prac oraz przybliżanie szeroko rozumianej tamtyki świątecznej.

 

Gminny konkurs plastyczny - dla kogo?

Udział w nim wziąć mogą przedszkolaki, dzieci i młodzeż szkolna. Każda kategoria wiekowa ma inną tematykę.

  • Kat. 1 - przedszkolaki - pisanki
  • Kat.2 - klasy I-IV - zwierzątka wielkanocne
  • Kat. 3 - klasy VI-VIII - palma wielkanocna

Każdy uczestnik może wykonać jedną pracę dowolną techniką (tylko prace przestrzenne). Każdą pracę należy opatrzyć: imieniem, nazwiskiem oraz kategorią wiekową autora oraz nazwą i adresem szkoły/przedszkola, grupy/klasy.

Komisja wybierze i nagrodzi 5 najciekawszych prac w każdej kategorii wiekowej.

 

Wielkanocny konkurs plastyczny - do kiedy składać prace?

Prace należy składać do 5 kwietnia do GOK-u w Nowym Mieście.

Z nadesłanych prac zorganizowana zostanie wystawa świąteczna. Protokół podsumowujący z wynikami zostanie opublikowany 8 kwietnia na stronie internetowej GOK-u w Nowym Mieście TUTAJ. Oficjalne podsumowanie i wręczenie nagród nastąpi w trakcie Gminnego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków 12 kwietnia.

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy