Reklama

Gmina Jarocin pozyskała kolejną dotację na zakup sprzętu komputerowego

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Zdjęcie poglądowe

Gmina Jarocin pozyskała kolejną dotację na zakup sprzętu komputerowego - Zdjęcie główne

Gmina Jarocin pozyskała kolejną dotację na zakup sprzętu komputerowego | foto Zdjęcie poglądowe

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Gmina Jarocin pozyskała dotację ze środków ministra cyfryzacji na zakup sprzętu komputerowego. Tym razem dla seniorów.

Reklama

Gmina Jarocin od kilku lat pozyskuje z różnych źródeł pieniądze na zakup sprzętu komputerowego

Komputery dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych

Zakupione w ten sposób urządzenia są następnie przekazywane przede wszystkim uczniom, którzy w razie potrzeby mogą go używać na przykład do nauki zdalnej w domu.  

W ostatnim czasie zostało w ten sposób zakupionych 306 komputerów z oprogramowaniem, które trafiły do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych gminy Jarocin [więcej na ten temat czytaj TUTAJ]

Stało się to możliwe dzięki dofinansowaniu w wysokości 883 tysięcy złotych przyznanemu gminie Jarocin z programu „Granty PPGR wsparcie dzieci i wnuków byłych pracowników PGR w rozwoju cyfrowym”

Laptopy dla Dziennych Domów „Senior +” i Klubów „Senior +”

Krótko po tym, jak rozdanych zostało 306 komputerów, do gminy Jarocin trafiła kolejna dotacja - tym razem z ministra cyfryzacji z przeznaczeniem „na doposażenie stanowisk służących podniesieniu kompetencji cyfrowych seniorów”.

Całkowita wartość projektu wynosi 15 tysięcy złotych i tyle też wynoszą środki pozyskane z budżetu państwa. 

Zakupiony za te pieniądze sprzęt, a konkretnie laptopy, przekazany zostanie do placówek służących seniorom na terenie gminy, czyli do Dziennych Domów „Senior +” i Klubów „Senior +”. 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy