Reklama

Dziś finał Akcji Wesołych Ogrodników 2021. Ile pieniędzy zbierze Fundacja Ogród Marzeń [AKTUALIZACJA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Trwa Akcja Wesołych Ogrodników. Dzisiaj ostatni dzień zbiórki i finał Akcji. I ty możesz wspomóc Fundację Ogród Marzeń.

Reklama

TA INFORMACJA JEST AKTUALIZOWANA [ODŚWIEŻ LUB WCIŚNIJ F5]

Dziś ostatni dzień Akcji Wesołych Ogrodników 2021. Na ulicach można spotkać wolontariuszy, którzy zbierają pieniądze do puszek. Będą one przeznaczone na pomoc niepełnosprawnym i potrzebującym dzieciom z naszego terenu

AKTUALIZACJA, godzina 20:15

Według nieoficjalnych danych Fundacji Ogród Marzeń podczas zbiórki do puszek, będącej częścią Akcji Wesołych Ogrodników 2021 udało się zebrać 18 tysięcy złotych. Dokładne dane będą znane po przeliczeniu pieniędzy przez Bank Spółdzielczy w Jarocinie. Więcej o Akcji Wesołych Ogrodników 2021 przeczytać w najbliższym numerze Gazety Jarocińskiej.

AKTUALIZACJA, godzina 19:01

Zakończyła się Akcja Wesołych Ogrodników 2021. Wszystkie puszki zostały zdane przez wolontariuszy na czas. Rozpoczyna się ostateczne liczenie zebranych przez kwestującą młodzież pieniędzy. Niedługo powinniśmy poznać nieoficjalnie zebraną przez Fundację Ogród Marzeń kwotę ze zbiórki Akcji Wesołych Ogrodników 2021.

AKTUALIZACJA, godzina 16:22

Kolejni wolontariusze zdają swoje puszki a pieniędzy na konto Fundacji Ogród Marzeń przybywa. Nieoficjalną kwotę poznamy dziś wieczorem. Na oficjalne dane będzie musieli poczekać jeszcze kilkanaście dni, do momentu w którym pieniądze policzy bank.

AKTUALIZACJA, godzina 14:19

Mamy kolejny rekord pojedynczej puszki. Wolontariusze z Woli Książecej uzbierali 1883,43 zł!

AKTUALIZACJA, godzina 13:10

Pierwszy wolontariusz oddał puszkę. Jego wyniki może wzbudzać szacunek. Podczas trzech dni kwesty uzbierał 765,14 zł. Gratulujemy!

AKTUALIZACJA, godzina 12:05

Działalność rozpoczął sztab główny tegorocznej Akcji Wesołych Ogrodników, zlokalizowany w siedzibie Fundacji Ogród Marzeń. Cały czas na ulicach miast i wsi Ziemi Jarocińskiej można spotkać wolontariuszy. Akcja Wesołych Ogrodników zakończy się o godzinie 19.

I ty możesz wspomóc Fundację Ogród Marzeń - jak to zrobić?

Młodzież kwestuje dziś już trzeci dzień. Spotkać ich można na ulicach Jarocina, Ruska, Kotlina, Żerkowa, Woli Książęcej oraz Tarc. Fundację Ogród Marzeń można wesprzeć, wrzucając dobrowolny datek do puszki. Liczy się każdy grosz.

To już druga Akcja Wesołych Ogrodników w cieniu pandemii. W tym roku trzykrotnie przekładaliśmy termin naszej ulicznej zbiórki. Mamy nadzieję, że odpowiesz na nasz apel z wielkim sercem i wrzucisz coś do puszki naszym Wesołym Ogrodnikom, którzy przez trzy dni będą zbierać pieniądze na ulicach, przed sklepami, kościołami. W tym roku mamy o wiele mniej wolontariuszy niż zazwyczaj, wierzymy jednak, że uda się zebrać wystarczającą kwotę na pomoc naszym podopiecznym. To właśnie dzięki tym datkom możemy organizować dla naszych dzieci turnusy rehabilitacyjne, specjalistyczne zajęcia, wspierać leczenie, zakup leków i środków higienicznych. Bardzo proszę, przyjmij naszych wolontariuszy z radością i uśmiechem. Wrzuć coś do puszki i podaruj dobre słowo. W tych trudnych czasach musimy być dla siebie jeszcze bardziej mili i serdeczni. Wierzę, że tak będzie w najbliższy weekend. Niech dobro do Ciebie powróci! - apeluje Beata Frąckowiak-Piotrowicz, prezes zarządu Fundacji Ogród Marzeń.

 

Akcja Wesołych Ogrodników 2021 - ile już zebrano pieniędzy na pomoc niepełnosprawnym dzieciom?

Akcja Wesołych Ogrodników 2021 trwa od 21 marca, kiedy odbył się Bieg Kolorowej Skarpetki. Później w specjalnej grupie na Facebooku trwały licytację. Puszki Fundacji Ogród Marzeń stały także w 62 punktach handlowych i usługowych oraz w zakładach pracy. Łącznie zebrano do tej pory 14.315,66 zł. O ile ta liczba wzrośnie?

 

Przekonamy się po godzinie 19, kiedy to zakończy się zbiórka i rozpocznie się końcowe liczenie pieniędzy. To wystartuje o godzinie 12. Wtedy to swoją pracę rozpocznie sztab główny Akcji Wesołych Ogrodników, zlokalizowany w siedzibie Fundacji Ogród Marzeń.

 

TA INFORMACJA JEST AKTUALIZOWANA [ODŚWIEŻ LUB WCIŚNIJ F5]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy