Reklama

Dziewczyny z ośrodka w Cerekwicy zebrane kasztany przekazały myśliwym

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Dziewczyny z ośrodka w Cerekwicy zebrane kasztany przekazały myśliwym

Dziewczyny z ośrodka w Cerekwicy zebrane kasztany przekazały myśliwym - Zdjęcie główne

foto Dziewczyny z ośrodka w Cerekwicy zebrane kasztany przekazały myśliwym

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dziewczyny z Wielkopolskiego Samorządowego Zespołu Placówek Terapeutyczno- Wychowawczych w Cerekwicy co roku zbierają kasztany dla naszych leśnych przyjaciół. Dary jesieni przekazały myśliwym z Wojskowego Koła Łowieckiego numer 316 Łoś Warszawa.

Reklama

Po raz kolejny wychowanki Wielkopolskiego Samorządowego Zespołu Placówek Terapeutyczno-Wychowawczych w Cerekwicy z grupy 6, wraz z wychowawcami, zaangażowały się w akcję zbierania kasztanów dla zwierząt leśnych.

Dziewczyny z ośrodka w Cerekwicy zebrane kasztany przekazały myśliwym 

Dary jesieni przekazały myśliwym z Wojskowego Koła Łowieckiego numer 316 Łoś Warszawa.

 - Każdą wolną chwilę w miesiącu październiku dziewczęta poświęcały na zbieranie kasztanów. Było to nie lada wyzwanie dla nich, ponieważ wiązało się z ogromnym wysiłkiem, jak i zaangażowaniem. Natomiast efektem naszej wspólnej pracy będą zadowolone zwierzęta, które zostaną dokarmione w okresie zimowym - mówi Paulina Mroczak, wychowawca w Wielkopolskim Samorządowym Zespole Placówek Terapeutyczno-Wychowawczych w Cerekwicy.

Myśliwi w podziękowaniu przekazali bon na zakupy  

Zbiórka - jak podkreśla wychowawca - to dobry sposób kształtowania nawyków ekologicznych wśród młodych osób, wpajanie wrażliwości wobec zwierząt i oszczędnego gospodarowania zasobami przyrody. Dziewczęta podczas spotkania świąteczno-noworocznego otrzymały od myśliwych - w podziękowaniu za pomoc w zbiórce - bon na zakupy o wartości 1.100 zł.

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy