Reklama

Reklama

Dyrektorska przekładanka w powiatowym centrum

Opublikowano: wt, 17 mar 2020 09:22
Autor:

Dyrektorska przekładanka w powiatowym centrum - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Reklama

Z dyrektora na zastępcę i z powrotem na dyrektora - taką drogę w ostatnim czasie przeszedł Patryk Kulka z Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie. To jednak nie wszystko, bo jego poprzednik Przemysław Masłowski ma jeszcze bogatszą dyrektorską historię.

 

 

Masłowski, wieloletni miejski radny z ugrupowania burmistrza Adama Pawlickiego, był szefem PCPR-u od 2003 roku. W 2017 został jednak dyscyplinarnie zwolniony z pracy przez ówczesnego starostę Teodora Grobelnego [więcej szczegółów TUTAJ]. Jego fotel zajął Patryk Kulka z PiS-u [o tym więcej czytaj TUTAJ].

 

 

Ale Masłowski odwołał się od decyzji o zwolnieniu, a Sąd Pracy przyznał mu rację i uznał, że odbyło się ono z rażącym naruszeniem prawa. Nakazał przywrócenie go na wcześniej zajmowane stanowisko i wypłacenie prawie 150 tys. zł odszkodowania [więcej szczegółów TUTAJ].

 

 

 

Były dyrektor wrócił więc do PCPR-u. Ale nie zrezygnował z szefowania w Centrum Integracji Społecznej - jednostce powiązanej z gminą Jarocin. Od tego czasu był podwójnym dyrektorem [o tym pisaliśmy TUTAJ]. Patryk Kulka z kolei został jego zastępcą w PCPR-ze. Taka sytuacja trwała 5 miesięcy. Na początku marca Masłowski złożył rezygnację z dyrektorowania w powiatowym centrum [więcej na ten temat czytaj TUTAJ]. Pozostał tylko szefem CIS-u.

 

 

W tej sytuacji starosta Lidia Czechak ponownie powierzyła obowiązki dyrektora PCPR-u Patrykowi Kulce.

 

 

O bieżącej sytuacji związanej z zagrożeniem koronawirusem, gdzie się udać z pdejrzanymi objawami, jakie zmiany już wprowadzona a jakie na nas czekają - wszystko to w kompleksowej informacji, którą na bieżąco dla Was aktualizujemy - szczgóły TUTAJ.  

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (5)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • 2 lata temu | ocena +7 / -1

  Prawda

  Przemo szacun wygrales niech fircyk w zalotach się cieszy wróci to niego bardzo szybko...

 • 2 lata temu | ocena +3 / -1

  kasa

  wrócił po kasę? dla pozorów?

 • 2 lata temu | ocena +2 / -0

  Dworzec

  Dworzec dyrektorem sie bywa

 • 2 lata temu | ocena +2 / -0

  Prwda

  Dyrektotem sie bywa ...

 • 2 lata temu | ocena +2 / -0

  Prwda

  Dyrektorem sie tylko bywa...