Reklama

Doświetlenia przejść dla pieszych na DK11 w Jarocinie

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: NBA

Doświetlenia przejść dla pieszych na DK11 w Jarocinie - Zdjęcie główne

archiwum | foto NBA

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Trzy oferty wpłynęły w postępowaniu przetargowym dotyczącym poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego na przejściach dla pieszych na DK11 w Jarocinie.

Reklama

Najlepszą ofertę złożyło Przedsiębiorstwo Handlowo–Usługowe E-BUD na kwotę 120.540.00 zł brutto. Najdroższą – Przedsiębiorstwo Drogowe "KONTRAKT" Sp. z o.o. na kwotę 297.660.00 zł brutto. Na realizację tego zadania DDDKiA przeznaczyło kwotę 160.050.00 zł. Termin realizacji to 134 dni od dnia podpisania umowy. Teraz komisja przetargowa przeanalizuje i sprawdzi złożone oferty.

Zadanie polega na zaprojektowaniu oraz budowie oświetlenia dedykowanego na przejściach dla pieszych i będzie realizowane w ramach Programu Bezpieczna Infrastruktura Drogowa.

Zamówienie obejmuje realizację dwóch zadań inwestycyjnych:

  • Zaprojektowanie i budowę oświetlenia przejścia dla pieszych na drodze podporządkowanej (ul. Św. Ducha) na DK11 w Jarocinie
  • Zaprojektowanie i budowę oświetlenia przejścia dla pieszych na drodze podporządkowanej (ul. Wojska Polskiego) na DK11 w Jarocinie

 

Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej na lata 2021-2024

Głównym celem Programu Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej na lata 2021-2014 jest poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego na drogach krajowych w zarządzie Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Określa on cele i priorytety inwestycyjne, wskazuje poziom i źródła finansowania oraz zakres rzeczowy zadań przewidywanych do realizacji. Program jest spójny ze Strategią na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju oraz Strategią Zrównoważonego Rozwoju Transportu do 2030 roku oraz komplementarny z działaniami realizowanymi w ramach Programu Budowy Dróg Krajowych na lata 2014-2023 (z perspektywą do 2025 r.).

 

ZOBACZ TEŻ

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy