Reklama

Czasu zostało niewiele. Zgłoś swój ogród do Powiatowego konkursu

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Starostwo Powiatowe w Jarocinie wydłuża termin przyjmowania zgłoszeń w konkursie skierowanym do właścicieli przydomowych ogrodów oraz działek znajdujących się na Rodzinnych Ogrodach Działkowych w powiecie jarocińskim.

Konkurs na Najładniejszy przydomowy ogród i działkę znajdującą się na ROD został ogłoszony w dniu 10 lipca i trwał będzie do 7 września br. Następnie we wrześniu komisja konkursowa ze Starostą Powiatu Jarocińskiego Lidią Czechak i  komisją w składzie: Katarzyna Szymkowiak, Ewa Kosowicz-Nelke, Kinga Latecka i Szymon Bizan odwiedzą wszystkie zgłoszone ogrody i dokonają ich oceny.

 

Konkurs na Najładniejszy przydomowy ogród i działkę powiatu jarocińskiego

Celem ogłoszonego przez Powiat Jarociński konkursu jest zwiększenie walorów estetycznych naszego powiatu, uatrakcyjnienie jego wizerunku oraz kształtowanie przez społeczeństwo postawy odpowiedzialności za estetykę i wizerunek własnej posesji, ogrodu lub działki ROD, a przez to całej miejscowości. I co najważniejsze upowszechnienie działań proekologicznych mających na celu zmniejszenie negatywnych skutków zmian klimatycznych.

Osoby zainteresowane konkursem zgłoszenia dokonują na podstawie wypełnionej karty zgłoszeniowej wraz z oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora konkursu. Ponadto każdy z kandydatów powinien wyrazić zgodę na udostępnienie komisji konkursowej swojego ogrodu lub działki ROD na czas jego oceny. Do karty należy dołączyć zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz fotografie ogrodu w formie cyfrowej w ilości od 5 do 10 sztuk. Zgłoszenia można składać elektronicznie na adres: [email protected] lub bezpośrednio w siedzibie Starostwa Powiatowego w Jarocinie przy ulicy Aleja Niepodległości 10-12, 63-200 Jarocin, pokój nr 11.

Rozstrzygnięcie konkursu połączone z uroczystym wręczeniem nagród i dyplomów odbędzie się 16 września. Na uczestników konkursu czekają atrakcyjne nagrody.

 

ZOBACZ TEŻ

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy