Reklama

Chciał się napić wody. Okręcił kran… a tam

Opublikowano:
Autor:

Chciał się napić wody. Okręcił kran… a tam  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

- Taka oto wspaniała woda leci dziś na Os. Rzeczypospolitej w Jarocinie. Brak słów! - pisze pan Leszek i na dowód załącza zdjęcie ze szklanką wypełnioną cieczą przypominającą sok pomarańczowy…

Macie podobny problem? Co na to Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Jarocinie, które dostarcza wodę naszym mieszkańcom?

Swojego czasu wodociągi reklamowały swoją wodę, jako zdatną do picia „prosto z kranu”. Patrząc na zdjęcie przysłane przez naszego internautę, chyba nikt nie odważyłby się napić, nawet po kilkukrotnym przegotowaniu.

Więcej wkrótce.

[AKTUALIZACJA 15:12]

Kolejne zdjęcie wody. - Os. Rzeczpospolitej pozdrawia. Może jutro poleci normalna woda, a tymczasem zdrówko taką "wodą" – pisze pani Joanna.

 

[AKTUALIZACJA 15:37]

Mimo kilku prób, nie udało nam się dodzwonić do osób odpowiedzialnych za jakość wody w PWiK-u. Pomocny okazał się szef wodociągów. - Na os. Bajkowym był wymieniany dzisiaj zawór dlatego woda na pewien czas musiała zostać zakręcona. Powtórne otwarcie skutkuje zawsze tym, że do sieci wytrącają się osady. Od naszego konserwatora mam informację, że trwa płukanie rur w rejonie osiedla – tłumaczy prezes Remigiusz Nowojewski.

[AKTUALIZACJA 22:37]

Dostajemy coraz więcej zdjęć wody z osiedla RP. - Taka woda to częsty problem na Os. Rzeczypospolitej. A to zdjęcie z 5 czerwca. Jak można w tym dzieci kąpać?? - zastanawia się nasza czytelniczka. No właśnie. 

 

Czytaj TEŻ

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE