Reklama

Burmistrz szuka nowego dyrektora

Opublikowano:
Autor:

Burmistrz szuka nowego dyrektora - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

W Urzędzie Miejskim w Jarocinie powstał dodatkowy - czwarty wydział. Teraz burmistrz szuka kogoś, kto nim pokieruje. Czym będzie się zajmowała nowa komórka w magistracie i jakiego dyrektora szuka włodarz gminy?

 

 

To kolejna w ostatnim czasie zmiana regulaminu i schematu organizacji pracy jarocińskiego urzędu miejskiego. Poprzednie miały miejsce - w grudniu ubiegłego roku, w lutym i maju tego roku.

 

 

 

[burmistrz chce się rozprawić ze smrodem, który nie daje żyć mieszkańcom - zobacz w jaki sposób TUTAJ]

 

 

Tym razem zmiana jest spowodowana decyzją burmistrza Adama Pawlickiego dotyczącą utworzenia dodatkowego - czwartego wydziału.

 

 

W urzędzie do tej pory funkcjonowały wydziały: rozwoju, administracji, finansów oraz kultury. Po zmianie do nazwy wydziału kultury dołożona zostanie oświata, którą ten dział i tak zawsze się zajmował.

 

 

 

Drugą modyfikacją w organizacji pracy magistratu jest utworzenie nowego wydziału - planowania strategicznego, w skład którego wejdą dotychczas funkcjonujące komórki - pion ochrony, inspektor danych osobowych oraz audytor wewnętrzny.

 

 

Teraz burmistrz szuka dyrektora tego wydziału. Ma on między innymi nadzorować zadania z zakresu gospodarowania przestrzennego, realizować zadania wynikające z przepisów ustawy o rewitalizacji oraz kreować wizerunek przestrzeni miejskiej w zakresie zieleni.

 

 

 

Osoby zainteresowane objęciem stanowiska powinny złożyć komplet wymaganych dokumentów do piątku - 20 września. Szef owego wydziału zostanie wybrany w drodze konkursu.

 

 

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE