Bank Spółdzielczy w Jarocinie zmienia system operacyjny
Banki inwestują w nowe technologie, aby sprostać rosnącym oczekiwaniom klientów i zwiększyć efektywność operacyjną. Taką zmianę przygotował Bank Spółdzielczy w Jarocinie.
- Bank Spółdzielczy w Jarocinie jako instytucja o bogatej tradycji i głębokich korzeniach w lokalnej społeczności, nieustannie dąży do podnoszenia jakości swoich usług. Potrzeba biznesowa była głównym pretekstem do wprowadzenia nowego systemu informatycznego – mówi Teresa Kuszyńska, wiceprezes BS w Jarocinie.
Jak podaje BS w Jarocinie nie zmienią się numery kont i karty płatnicze. Inaczej będzie wyglądało logowanie [ZOBACZ NA DOLE].
W związku ze zmianą systemu wystąpią przerwy w dostępie do usług bankowych. Wszystkie karty płatnicze będą działać bez przerw i nie wymagają wymiany ani ponownej aktywacji.
Kiedy wystąpią przerwy do usług BS w Jarocinie?
W piątek 16 maja:• bankowość elektroniczna jest dostępna dla klientów do godziny 15:00
• obsługa operacyjna w placówkach jest prowadzona do godziny 16:00
W sobotę 17 maja:
• wszystkie placówki będą nieczynne
• bankowość elektroniczna będzie nieczynna
W poniedziałek 19 maja:
• obsługa operacyjna dla klientów będzie realizowana od godziny 12:00
• bankowość elektroniczna będzie uruchomiona w godzinach porannych
Korzyści z modernizacji systemu operacyjnego
Modernizacja systemu operacyjnego przeniesie szereg korzyści klientom BS w Jarocinie.
- Dzięki nowemu systemowi zyskujemy większą szybkość działania i niezawodność, co bezpośrednio przekłada się na jakość usług świadczonych w placówkach oraz online - mówi Szymon Krauze, kierownik projektu, kierownik zespołu ds. informatyki.
- Klienci odczują korzyści w postaci sprawniejszej obsługi, większej dostępności usług bankowych, a także bardziej intuicyjnych i bezpiecznych rozwiązań w bankowości internetowej i mobilnej. System umożliwia także szybsze wdrażanie nowych produktów i usług, które lepiej odpowiadają na zmieniające się potrzeby naszych klientów. Nowy system to także większa elastyczność w dostosowywaniu oferty do indywidualnych potrzeb – zarówno klientów indywidualnych, jak i firmowych – wylicza korzyści kierownik zespołu ds. informatyki.
Modrnizacja systemu operacyjnego daje bankowi większą elastyczność w rozwijaniu oferty i dostosowywaniu się do oczekiwań klientów, którzy coraz częściej korzystają z usług finansowych w trybie online.
- Zmiana systemu informatycznego to skok w przyszłość, który pozwoli nam lepiej odpowiadać na potrzeby naszych klientów oraz sprostać wyzwaniom współczesnej i przyszłej bankowości. Dziękujemy za zaufanie i wyrozumiałość, wierząc, że wspólnie budujemy silny, nowoczesny i bezpieczny Bank w naszej lokalnej społeczności- zaznacza Teresa Kuszyńska, wiceprezes BS w Jarocinie.
Bank informuje, że w związku ze zminą systemu do dyspozycji klientów będą dostępni doradcy.
Gdzie można się zwrócić z pytaniami?
• przez całą dobę pod bezpłatnym numerem 800 888 888 lub – dla połączeń z zagranicy – 61 647 28 46, a także pod numerem: +48 62 747 22 07 w godzinach otwarcia Banku
Jak będzie wyglądało pierwsze logowanie po zmianach?
Jak informuje BS - twoje dane do pierwszego logowania będą inne. Przed dotychczasowy login wpisz przedro-stek JR – Twój nowy identyfikator będzie więc brzmiał: JRLOGIN (bez spacji) – gdzie pod LOGIN musisz podstawić swój dotychczasowy login.
• Jeśli nie znasz lub nie pamiętasz swojego loginu, zaloguj się do swojej dotychczasowej bankowości internetowej. W prawej górnej części ekranu odszukaj zakładkę Mój profil. Kliknij w nią. Na środku ekranu znajdziesz ukryty identyfikator logowania. Użyj opcji Odkryj dane na dole ekranu i zautoryzuj operację. Zobaczysz wtedy pełen login, czyli identyfikator. Zapamiętaj go. Możesz go otrzymać również od pracownika banku lub na Infolinii SGB: 800 888 888.
• Kiedy zatwierdzisz login, otrzymasz SMS-em nowe jednorazowe hasło do logowania. Zaloguj się nim.
• Aplikacja poprosi Cię o ustalenie nowego hasła, którym od teraz będziesz się logować. Pamiętaj, że:
- hasło powinno zawierać od 8 do 20 znaków (cyfry i litery),
- system rozróżnia małe i duże litery – ich wielkość ma więc znaczenie,
- nie używaj polskich znaków diakrytycznych (np. ą, ć, ę, ł, ń, ś, ó, ż, ź),
- dla większego bezpieczeństwa, użyj znaków specjalnych, tj. znaków interpunkcyjnych, nawiasów, symboli, np. @, #, $, %, &,*, !,
- często zmieniaj swoje hasło, najlepiej przynajmniej raz w miesiącu
- Po wprowadzeniu loginuotrzymasz SMS-a z kodem, którym je zaakceptujesz.
Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.