Reklama

Andrzej Musiałek, dyrektor GOK-u, wystąpi w The Voice Senior. Program już w najbliższą sobotę

Opublikowano:
Autor:

Andrzej Musiałek, dyrektor GOK-u, wystąpi w The Voice Senior. Program już w najbliższą sobotę - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Andrzej Musiałek, dyrektor GOK-u, wystąpi w The Voice Senior. Program już w najbliższą sobotę w TVP2.

 

Andrzej Musiałek jest dyrektorem Gminnego Ośrodka Kultury w Jaraczewie. Przez 30 lat był instruktorem Jarocińskiego Ośrodka Kultury. Na co dzień gra muzykę country, prowadzi zajęcia wokalne z dziećmi oraz zespół seniorów „Złota Jesień”. Tym razem postanowił spróbować swoich sił jako solista. Zgłosił się do programu „The Voice Senior”, który jest adresowany do utalentowanych osób po 60. roku życia. Każdy z uczestników w ramach „przesłuchań w ciemno” ma okazję zaśpiewać piosenkę przed znanymi wokalistami. Ponieważ jurorzy w trakcie występu eliminacyjnego nie widzą wykonawców, dlatego ocenie podlegają jedynie muzykalność i warunki wokalne. Ci, którzy zrobią najlepsze wrażenie na oceniających, mogą liczyć na zaproszenie do ich drużyn, wspólną pracę z nimi oraz udział w odcinkach półfinałowych.

 

Andrzej Musiałek, dyrektor GOK-u, wystąpi w The Voice Senior. Program już w najbliższą sobotę

 

W drugiej edycji programu w roli trenerów występują: Izabela Trojanowska, Alicja Majewska, Andrzej Piaseczny i Witold Paszt. Każdy z nich podczas ośmiu odcinków „przesłuchań w ciemno” skompletuje 6-osobową drużynę. Dziewiąty odcinek będzie półfinałowym. Wtedy to z 24 uczestników do finału przejdzie ósemka wybrana przez trenerów. W odcinku finałowym zwycięzca zostanie wyłoniony dzięki głosowaniu widzów. Czy Andrzejowi Musiałkowi udało się przejść eliminacje? Jaką piosenkę zaśpiewał? Na te wszystkie pytania odpowiedź można będzie znaleźć w programie „The Voice Senior” w sobotę 23 stycznia. Początek o godz. 20.00.

 

Do tej pory jarociniacy występowali przede wszystkim w teleturniejach m.in. "Jeden z dziesięciu" i "Gra słów. Krzyżówka".

W grudniu 2019 roku można było zobaczyć odcinek "Szansy na sukces", w którym wziął udział Piotr Dolata ze Stęgoszy. Wykonał jedną z piosenek Kamila Bednarka.

 

Ponad 8 lat temu w programie „Must be the music” zadebiutowała 9-letnia wówczas Olivia Wieczorek. Trzy lata później można ją było oglądać w programie "Mali giganci". Walczyła również o udział w Eurowizji dla Dzieci i wystąpiła w finale, który odbył się na Malcie. A co obecnie słychać u Olivii, która jest już dorosła? Odpowiedź znajdziecie [tutaj].

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE