Reklama

25 Gminny Festiwal Piosenki Przedszkolaków. Sprawdź szczegóły

Opublikowano: śr, 16 mar 2022 14:00
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Gminny Ośrodek Kultury w Nowym Mieście wraz z przedszkolem w Nowym Mieście, Klęce, Chociczy, Boguszynie i Kolniczkach organizują 25 Gminny Festiwal Piosenki Przedszkolaków. Zobacz, jak możesz zgłosić swoje dziecko do konkursu.

Reklama

Gminny Ośrodek Kultury w Nowym Mieście wraz z przedszkolem w Nowym Mieście, Klęce, Chociczy, Boguszynie i Kolniczkach organizują 25 Gminny Festiwal Piosenki Przedszkolaków, który odbędzie się 12 kwietnia o godzinie 10. Celem imprezy jest popularyzacja piosenki dziesięcej i kształcenie muzyczne dzieci oraz wymiana pomysłów i doświadczeń w zakresie upowszechniania śpiewu wśrod dzieci. Jest to I etap Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków Czerwonak 2022. Z Gminnego Festiwalu jury nominuje 5 osób do etapu drugiego - powiatowego, który odbędzie się także w Nowym Mieście w maju. 

Zgłoszenia do Festiwalu Piosenki Przedszkolaków

Wypełnione karty zgłoszeń (do pobrania TUTAJ) należy dostarczyć do biura organizacyjnego GOK Nowe Miasto nie później niż do 5 kwietnia.

Uczestnikiem konkursu może być każde dziecko z gminy Nowe Miasto w wieku 3-6 lat, które przedstawi jedną piosenkę z repertuaru piosenki przedszkolnej lub dziecięcej.

Zasady konkursu

Organizatorzy zapewniają nagłośnienie i pianino. Swój podkład muzyczny można przynieśc na nośniku USB (pendrive), który musi być opisany nazwiskiem solisty i tytułem utworu.

Zgłoszeni uczestnicy proszeni są stawić się na próbę, która odbędzie się w czwartek 7 kwietnia o 17 w GOK-u.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy