Wyjeżdżali prawie dwa tysiące razy Rekordową ilość interwencji odnotowali w minionym roku jarocińscy strażacy. Wyjeżdżali średnio pięć razy dziennie. Najwięcej pracy przysparzały ratownikom burze i silne wiatry, a także zaangażowanie w walce z koronawirusem. (...)