Wyjątkowy koncert kolęd i pastorałek w Żerkowie [ZOBACZ ZDJĘCIA] W ostatnią sobotę grudnia w kościele pw. św. Stanisława Biskupa w Żerkowie, odbył się wyjątkowy koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Orkiestry Dętej Miasta i Gminy Żerków. Uczestnicy podkreślają, że wydarzenie na długo pozostanie w pamięci wszystkich obecnych. (...)