Dobre nastroje przed ligą

Dobre nastroje przed ligą - Zdjęcie główne

Efektownym zwycięstwem zakończył się ostatni sparing Jaroty przed rozgrywkami ligowymi. Podopieczni Macieja Dolaty bez problemów pokonali 5:2 Górnika Konin.

Wygraną zapewnili sobie już w pierwszej połowie, w której zdobyli cztery bramki (Krystian Benuszak - dwie oraz Kamil Stefaniak i Hubert Antkowiak), tracąc tylko jedną, po kontrataku.

Odmłodzony Górnik nie miał najmniejszych szans z wyżej notowanym rywalem.

W drugiej połowie Maciej Dolata dał pograć zmiennikom. Jarota nadal miała przewagę, ale mimo sytuacji, tylko raz skierowała piłkę do siatki rywali (po strzale samobójczym). Goście również zdobyli jednego gola, po bardzo podobnej akcji, jak w pierwszej połowie.

W niedzielę, 10 sierpnia w pierwszej kolejce III ligi Jarota podejmie Centrę Ostrów, w której grają byli jarociniacy: Piotr Garbarek, Dawid Piróg i Jacek Pacyński.

Jarota Hotel Jarocin - Górnik Konin 5:2 (4:1)
1:0 - Krystian Benuszak, po podaniu Kamila Stefaniaka (9.)