Reklama

Mieszkańcy Jarocina produkują opony dla topowych marek samochodowych

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Materiały partnera

Mieszkańcy Jarocina produkują opony dla topowych marek samochodowych - Zdjęcie główne

Zakład Bridgestone Poznań | foto Materiały partnera

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Promowane Bridgestone Poznań to fabryka działająca od ponad 20 lat w stolicy Wielkopolski. Obecnie zatrudnia już niemal dwa tysiące pracowników, wśród których nie brakuje mieszkańców spoza Poznania, w tym z Jarocina. Co sprawia, że mieszkańcy naszego miastu decydują się na zatrudnienie w tej firmie?

Reklama

Załoga poznańskiej fabryki Bridgestone wytwarza dziennie ponad 30 tysięcy opon. Na liniach produkcyjnych zakładu powstaje prawie 500 rodzajów ogumienia.  Produkty następnie trafiają do największych producentów samochodów marek premium w ponad 40 krajach na świecie. W opony wytwarzane w stolicy Wielkopolski wyposażane są m.in. auta BMW, Audi, Mercedesa czy Lamborghini, w tym najnowszy model tego superauta – Huracán STO.

Tak imponujące wyniki i współpraca ze znanymi markami nie byłyby możliwe, gdyby nie zaangażowana załoga fabryki. Aktualnie w poznańskim zakładzie pracuje już niemal dwa tysiące osób, ale Bridgestone Poznań na tym nie poprzestaje i poszukuje kolejnych pracowników.

Solidny pracodawca

Bridgestone Poznań to doskonałe miejsce dla tych, którzy poszukują stabilnego zatrudnienia. Zapewnia już na starcie umowę o pracę bez pośredników, atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie. Każda osoba rozpoczynająca pracę na produkcji może liczyć na wynagrodzenie 5400 zł brutto. 

- Przy obecnej sytuacji trudno znaleźć pracodawcę, który daje stałą pracę. Ale Bridgestone Poznań staje na wysokości zadania! Od momentu zatrudnienia mam umowę o pracę, którą podpisałem bezpośrednio z firmą, a wypłatę co miesiąc dostaję na czas. Czuję że w końcu znalazłem firmę, w której mogę się rozwijać zawodowo – dzięki licznym szkoleniom wewnętrznym i pracy z nowoczesnymi maszynami cały czas uczę się czegoś nowego – mówi Adam Glapik z Jarocina, który w fabryce Bridgestone Poznań zajmuje stanowisko Operator Maszyn do Produkcji Opon.

Nie tylko atrakcyjna wypłata

Ponadto, firma proponuje bogaty pakiet socjalny. W ramach benefitów załoga ma możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej, Pracowniczego Programu Emerytalnego, a także ubezpieczenia grupowego opłacanego przez pracodawcę czy zniżek na usługi telekomunikacyjne. Nie brakuje też innych udogodnień! Elastyczny system zmianowy sprawia, że zespół Bridgestone może pracować także w trybie 4 dni w tygodniu na zmianach po 12 godzin, co cieszy się uznaniem pracowników, którzy coraz częściej decydują się na taki model pracy. Fabryka w Poznaniu zatrudnia osoby z różnych okolicznych miejscowości. Imponująca liczba dojeżdżających do pracy w tym zakładzie nie dziwi, bo sprzyja temu także fakt, że Bridgestone gwarantuje także dopłaty do dojazdów.

- Koledzy pracują w trybie zmianowym i dojeżdżają do Poznania, więc stwierdziłem, że i ja się rozejrzę za zatrudnieniem w tym mieście. Po zapoznaniu się z ofertami u różnych pracodawców, postawiłem jednak na Bridgestone – proponowane warunki związane z zarobkami i innymi korzyściami były dla mnie bardzo atrakcyjne, dlatego zdecydowałem się aplikować właśnie tutaj - mówi Eryk Aleksandrowicz z Jarocina, Operator Maszyn do Produkcji Opon w Bridgestone Poznań

A po pracy…

W Bridgestone Poznań nie brakuje także ciekawych inicjatyw dla pracowników, a sama fabryka wspiera także sportowe pasje załogi! W ramach dodatków zapewnia im dofinansowanie do karnetu sportowego oraz do pakietów startowych w ramach różnorodnych zawodów. W zakładzie prężnie działają także drużyny gromadzące w swoich szeregach zawodników o różnym stopniu zaawansowania i umiłowaniu do różnych dyscyplin. To wszystko sprawia, że załoga Bridgestone jest zgraną drużyną nie tylko w pracy, ale także poza nią!

Ze względu na dynamiczny charakter pracy i nieustanny rozwój, Bridgestone Poznań poszukuje nowych pracowników. Poszukiwani są Operatorzy Maszyn do Produkcji Opon, ale nie tylko! Aktualne oferty są dostępne na stronie: Bridgestone Poznań [TUTAJ] 

 

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE