Reklama

Społeczność Szkoły Podstawowej nr 2 w Jarocinie żegna nauczycielkę Wiesławę Kaczmarek

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: uniwersalne

Społeczność Szkoły Podstawowej nr 2 w Jarocinie żegna nauczycielkę Wiesławę Kaczmarek - Zdjęcie główne

Społeczność Szkoły Podstawowej nr 2 w Jarocinie żegna nauczycielkę Wiesławę Kaczmarek | foto uniwersalne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Odeszli Wspaniały pedagog i cudowna nauczycielka matematyki - tak piszą byli uczniowie Wiesławy Kaczmarek. Żegna ją również społeczność Szkoły Podstawowej nr 2 w Jarocinie.

Reklama

Wiesława Kaczmarek była emerytowaną nauczycielką matematyki. Pracowała w Gimnazjum nr 1 im. ks. Stanisława Konarskiego w Jarocinie, a od 2017 roku, czyli po zmianach, jakie zaszły w oświacie, w Szkole Podstawowej nr 2 w Jarocinie. I to właśnie dyrekcja, grono pedagogiczne i uczniowie "dwójki" pożegnali się z nią publikując informację w mediach społecznościowych. Wiesława Kaczmarek zmarła w poniedziałek 14 marca. Miała 61 lat.

- Opuściła nas Osoba niepowtarzalna, wartościowa i wielkiego serca. Emanowała dobrocią, ciepłem i niesamowitym poczuciem inteligentnego humoru. Zawsze uśmiechnięta, pełna energii i optymizmu. Sumienna i pracowita ponad miarę, nigdy nie żałowała czasu ani zdrowia dla uczniów, koleżanek i szkoły. Była Nauczycielką przez duże N. Przede wszystkim w swojej pracy zawodowej nigdy nie zapominała o tym, że jest człowiekiem. By go opisać sięgamy po cytat chińskiego filozofa: "Człowiek mądry nie eksponuje swojej osoby, dlatego jaśnieje. Nie perswaduje, dlatego jest przekonujący. Nie wywyższa się, dlatego przewodzi. Z nikim nie walczy, dlatego nie można go pokonać" - czytamy w informacji zamieszczonej na profilu szkoły. - Ze smutkiem, który trudno nam wyrazić słowami, składamy Rodzinie pogrążonej w żałobie wyrazy najgłębszego współczucia. Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych - a my nie zapomnimy. Zaesze będziemy wspominać, że na swojej drodze spotkaliśmy Takiego Człowieka jak ONA - mądrego, wrażliwego i szlachetnego. 

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w sobotę 19 marca w Żerkowie. O godz. 12.00 zostanie odprawiona msza św. żałobna w kościele parafialnym św. Stanisława Biskupa i Męczennika, a po niej dalsza część na miejscowym cmentarzu. 

Absolwenci ciepło wspominają Wiesławę Kaczmarek

 O tym, że była wyjątkowym pedagogiem świadczą nie tylko opinie jej byłych uczniów zamieszczone pod informacją o śmierci Wiesławy Kaczmarek, ale również to, że nazwisko nauczycielki często pojawiało się wśród tych, którzy byli wyróżniani i to nie tylko nagrodą dyrektora, ale i burmistrza. 

  • Wspaniała nauczycielka. Bardzo miło wspominam lekcje z Pania Kaczmarek. Potrafiła bardzo dobrze przekazać swoją wiedzę uczniom. Wyrazy współczucia dla rodziny...
  • Wyrazy współczucia. Bardzo dobra wymagająca,pełna empatii nauczycielka. Do dziś wspominam jak wypytywała na wyrywki definicji, które trzeba było mieć w jednym paluszku, dzięki temu kolejne lata nauki nie sprawiały problemu...
  • Była moim wychowawcą w gimnazjum, wspaniała nauczycielka. Wyrazy współczucia dla rodziny
  • Wspaniały pedagog. Była moim wychowawcą, uczyła mnie matematyki. Dzięki Niej zrozumiałam i pokochałam matematykę. Bardzo angażowała się w tłumaczenie zadań tak aby każdy zrozumiał. W moim sercu na pewno pozostanie jej obraz, miłej i wspaniałej osoby!!!
  • Bardzo sympatyczna i wyrozumiała Nauczycielka . Uczyła mnie matematyki i zajęć dodatkowych z tego przedmiotu w gimnazjum. Zawsze będę miło wspominała lekcje, codzienny uśmiech oraz wyjątkowy czas, spędzony z Panią Kaczmarek. Bardzo mi przykro, że tak szybko odeszła. Wyrazy współczucia dla całej Rodziny. Niech spoczywa w pokoju
  • Wspaniały pedagog, zawsze bardzo dobrze wspominałem matematykę z Panią Kaczmarek. Ogromna strata, niech spoczywa w pokoju
  • Cudowna nauczycielka, wspominałam ją zawsze miło. Wyrazy współczucia
[PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ] Ostatnie pożegnanie Reginy Wawrzyniak [ZDJĘCIA, WIDEO]

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE