Reklama

Uniwersytet Kultury zaprasza do dyskusji nad "Rozdyskutowanym Bondem"

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Materiały organizatora

Uniwersytet Kultury zaprasza do dyskusji nad "Rozdyskutowanym Bondem" - Zdjęcie główne

Masz pomysły na dyskusję, nurtują Cię jakieś tematy. Przyłącz się dzisiaj do burzy mózgów do Rozdyskutowanego Bonda | foto Materiały organizatora

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Do tej pory odbyły się dyskusje nad organizacją spotkań z kobietami i dla kobiet pod hasłem Babskie Środy, kiermaszy i targów oraz Rodzicielskich Poranków. Dzisiaj (wtorek 16 marca) będzie okazja, aby okazja, aby porozmawiać na temat wydarzeń pod hasłem "Rozdyskutowany Bond".

Reklama

Wszystkie te wydarzenia stały się częścią projektu pod nazwą Uniwersytet Kultury. To seria różnorodnych mikroprojektów, tworzonych przez mieszkańców Jarocina, a celem tych działań jest aktywizacja mieszkańców i ożywienie przestrzeni miasta oraz stworzenie stałego modelu współpracy. Liderem projektu jest Spółdzielnia Socjalna Zmysły, prowadząca w Jarocinie Kawiarnię Filmową, a partnerem - Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Jarocin.
 
Uniwersytet Kultury daje możliwość zaangażowanie się w projekt i realizacji różnych pomysłów. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej oraz profilu facebookowym.
 
 
Dzisiaj będzie okazja, aby okazja, aby porozmawiać na temat wydarzeń pod hasłem "Rozdyskutowany Bond". 
 
- Szukasz przestrzeni do dyskusji na nurtujące Cię tematy dot. lokalnego środowiska? Polityki? Chcesz coś zmienić albo posłuchać kogoś, kto ma inny punkt widzenia? Weź udział w naszym spotkaniu i podziel się swoimi pomysłami na dyskusje, które mają się odbywać w sali kameralnej Kawiarni Filmowej, zwanej potocznie "Bondem" - zapraszają organizatorzy. 
 
Pieczę nad tą częścią projektu przyjęły: Agnieszka Borkiewicz, dyrektorka Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Jarocin oraz Gosia Niestrawska z Kino Echo Jarocin
 
To miejsce, które oddają w całości Wam - osobom chcącym poprowadzić dyskusję na ważne, lokalne tematy. Pomogą w organizacji, reklamie, dadzą przestrzeń, jednak ostateczny kształt, jaki przybierze spotkanie będzie zależeć tylko od Was! - czytamy na stronie wydarzenia. 
 
Spotkanie online we wtorek 16 marca rozpocznie się o godz. 18.00 w aplikacji MS Teams: https://tiny.pl/rn5vm. Ma to być okazja do tego, aby wspólnie zastanowić się, jakie - ważne dla mieszkańców - tematy należałoby poruszyć na czasie kolejnych wydarzeń. Transmisja wydarzenia będzie również dostępna na na Facebooku - organizatorzy zachęcają wszystkich chętnych do przyłączenia się do dyskusji w komentarzach na fb. 
 
 
Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.
 
 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy