Reklama

Nagrody im. gen. Taczaka później niż zwykle. Można zgłaszać kandydatów

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Archiwum

Nagrody im. gen. Taczaka później niż zwykle. Można zgłaszać kandydatów   - Zdjęcie główne

Do 10 grudnia można zgłaszać kandydatów do nagrody Taczaka | foto Archiwum

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Do piątku 10 grudnia można zgłaszać kandydatury do Nagrody Burmistrza Jarocina im. Stanisława Taczaka „Za zasługi dla Ziemi Jarocińskiej”.

Reklama

Nagroda przyznawana jest za zasługi i wybitne osiągnięcia m.in. w takich dziedzinach, jak oświata i wychowanie, kultura i ochrona zabytków, sport i turystyka, ochrona zdrowia, ochrona środowiska, rozwój infrastruktury, które przyczyniły się w znaczący sposób do rozwoju i promocji gminy Jarocin. Zgłoszenie kandydata do nagrody należy złożyć na piśmie na formularzu wniosku, który wraz z regulaminem konkursu dostępny jest na stronie internetowej www.jarocin.pl.

Pretendentów do nagrody mogą zgłaszać mieszkańcy gminy Jarocin w liczbie co najmniej 100 osób, których podpisy zostaną złożone we wniosku.  Kandydatury może wysunąć też co najmniej 5 radnych Rady Miejskiej w Jarocinie, kapituła nagrody oraz burmistrz Jarocina.

Wnioski przyjmowane są w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego w Jarocinie.  Nagrody wręczone zostaną 27 grudnia podczas oficjalnych miejskich uroczystości związanych z obchodami Narodowego Dnia Zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego. W poprzednich latach były one wręczane w czasie obchodów Święta Niepodległości i Dnia Patrona Miasta. W 2019 roku "Taczakiem" wyróżniono obchodzące 100-lecie istnienia Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Jarocinie (na zdjęciu).   

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy