Reklama

Jarocin Festiwal 2017: Sceny w parku [RELACJA]

Opublikowano: pt, 14 lip 2017 20:20
Autor:

Jarocin Festiwal 2017: Sceny w parku [RELACJA] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura

Park Miejski w Jarocinie zaczyna żyć festiwalem. Ze wszystkich stron ściągają goście gromadząc się przy stawie. To właśnie na rozstawionej tam scenie rozpoczyna się zabawa.

 

 

18.05
Impreza na Scenia Staw miała się rozpocząć o przed 18.00. Gdyby Green pojawił się punktualnie, właściwie nie miałby do kogo śpiewać. Na szczęście pustka była chwilowa. Kiedy festiwalowi goście usłyszeli pierwsze dźwięki, momentalnie podeszli bliżej.

Tak to wyglądało w pierwszej chwili.

18.31
Impreza się rozkręca. Green złapał fajny kontakt z publicznością, która coraz energiczniej reaguje. Przychodzą też kolejni festiwalowicze kuszeni dźwiękami znad stawu.

19.14
Nad stawem zaczyna się dziać. Na scenie pojawiają się kolejne zespoły, z każdą minutą przybywa też ludzi. Każdy znajduje coś dla siebie. Jedni stają pod sceną, inni spacerują alejkami, kolejni siadają przy stawie.

20.12
Fani hip-hopu i beatów mają w parku prawdziwą ucztę. Na scenie pojawił się już Green, Fejz i Śliwa, który zapowiedział, że wszystko u niego dobrze i niedługo wraca z nowymi kawałkami. Prawdziwe show zrobili też Beatside, którzy zaprosili na scenę Greena do wspólnego freestyle'u.

21.21
Zaczyna się zabawa na głównej scenie ustawionej na polanie przy pałacu Radolińskich. Julia Marcel rozbujała publiczność. Będzie bawić publiczność do 21.30, a po niej na scenie pojawi się Jono McCleery. Pod sceną zbiera się coraz więcej osób. Publiczności ubywa za to przy tej obok stawu. Wielu postanowiło zjeść kolację w alei foodtracków i poczekać na koncert Sigmy NGWM i jego gości. Ten wystąpi o 21.50. Przybywajcie!

A tutaj mała niespodzianka muzyczna dla Was. Posłuchajcie spontanicznego wejścia Beatside & Greena.


 

21.56
Ze sceny RYNEK do sceny STAW. Zobaczcie jak Jarocin uczestniczy w JF 2017. 

22.41
Gdybyście szukali w parku Jarocin Festiwalu 2017, to znajdziecie go przy stawie. Na tamtej scenie jest właśnie Sigma NGWM i jego goście, a tuż przed nimi setki ludzi energicznie reagujących na popisy muzyków. Przed główną sceną w tej chwili jest raptem kilkadziesiąt osób.

A jeśli korzystacie z wersji mobilnej naszego portalu, szukajcie ich pod tym adresem

23.36
Łapcie fragment koncertu Sigmy i jego gości!

Niebawem na głównej scenie Kaliber 44. Występ zaplanowano na 23.45.

00.41
Kaliber 44 przejął festiwal [ZOBACZ ZDJĘCIA Z WYSTĘPU TUTAJ - KLIK]. Grupa zaprezentowała bardzo energetyzującą dawkę muzyki, a do wspólnego śpiewania przyłączyła się publika, która po raz pierwszy dzisiaj swoją liczebnością nawiązała do festiwali z poprzednich lat. Polana przed pałacem Radolińskich jest wypełniona co najmniej w 3/4.

[02.06]
Dobiega końca ostatni koncert pierwszego dnia Jarocin Festiwalu 2017. Na Scenie Park gra właśnie Fisz Emade Tworzywo. Fani dopisali. Zjechali z wielu zakątków kraju i bujają się w rytm muzyki. Zdaje się, że są zadowoleni z pierwszego dnia tegorocznego "Jarocina".

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE