Reklama

Gminny Festiwal Piosenki Przedszkolaków i na kartkę wielkanocną w Nowym Mieście

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: GOK Nowe Miasto nad Wartą

Gminny Festiwal Piosenki Przedszkolaków i na kartkę wielkanocną w Nowym Mieście - Zdjęcie główne

foto GOK Nowe Miasto nad Wartą

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Gminny Ośrodek Kultury w Nowym Mieście zaprasza do udziału w aż dwóch konkursach: Gminnym Festiwalu Piosenki Przedszkolaków i na kartkę wielkanocną.

Reklama

Gminny Ośrodek Kultury w Nowym Mieście nad Wartą wraz z przedszkolami w Nowym Mieście, Klęce, Chociczy, Boguszynie i Kolniczkach zapraszają do udziału w 26. Gminnym Festiwalu Piosenki Przedszkolaków. Udział w konkursie może wziąć każde dziecko z terenu gminy Nowe Miasto w wieku 3-6 lat, które zaprezentuje jedną piosenkę z repertuaru piosenki przedszkolnej lub dziecięcej.

26. Gminny Festiwal Piosenki Przedszkolaków Nowe Miasto

Karty zgłoszeń (które można pobrać ze strony GOK-u TUTAJ) należy złożyć w biurze organizacyjnym GOK-u do 5 kwietnia. Konkurs odbędzie się w GOK-u 14 kwietnia o godzinie 10. Organizatorzy zapewniają aparaturę nagłaśniającą i pianino. Dopuszczalne nośniki podkładów – USB (pendrive), które należy opisać nazwiskiem solisty i tytułem wykonywanego utworu.
Zgłoszeni uczestnicy muszą wziąć udział w próbie, która odbędzie się w środę 12 kwietnia o godz. 16.30 w sali GOK-u.
Ocena jury dotyczyć będzie umiejętności wokalnych solisty, doboru repertuaru, poprawność wykonania oraz ogólny wyraz artystyczny.
Dla wszystkich uczestników organizatorzy przygotowali dyplomy i upominki oraz zgłoszenia do II etapu (powiatowego) Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków.

Gminny konkurs na kartkę wielkanocną

Gminny Ośrodek Kultury w Nowym Mieście organizuje gminny konkurs plastyczny na kartkę wielkanocną. Udział w nim wziąć mogą dzieci przedszkolne i uczniowie szkół podstawowych. Każdy uczestnik moze wykonać jedną pracę dowolną technikną o wymiarach A5 (tylko prace płaskie).

Kategorie wiekowe:

  • kat. 1 - przedszkola
  • kat. 2 - klasy I-III
  • kat. 3 - klasy IV-VI
  • kat. 4 - klasy VII-VIII
 

Każda praca powinna być opatrzona informacjami: imię i nazwisko, kategoria wiekowa autora, nazwa i adres szkoły, przedszkola, grupa lub klasa. Prace należy składać do 3 kwietnia w siedzibie GOK-u w Nowym Mieście. Wyniki zostaną ogłoszone 6 kwietnia na stronie internetowej GOK-u. Oficjalne podsumowanie i wręczenie nagród nastąpi w trakcie Gminnego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków 14 kwietnia.

 

ZOBACZ TEŻ

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy