Reklama

Studio Kreacji Ruchu Arlety Piotrowskiej. Zacznij taneczną przygodę

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Edukacja Studio Kreacji Ruchu Arlety Piotrowskiej serdecznie zaprasza do udziału w niesamowitej tanecznej przygodzie. Studio powstało z idei rozwoju talentów tanecznych i z chęci rozbudzania pasji do tańca.

Reklama

Czas nas goni, jeszcze chwila i uczniowie powrócą do szkół. Kolejny rok nauki może być, więc okazją do rozpoczęcia nowych pasji. Zapisz swoje dziecko już dziś do szkoły tańca! Jak wygląda oferta? Jakie korzyści może przynieść taniec? Odpowiedzi na te pytania i wiele innych informacji, znajdziesz w tym artykule. Zobacz już teraz. Nie ma granic wiekowych. Masz 30, 50 czy 100 lat? Nie ma problemu. Ty też możesz zacząć taneczną przygodę!

Kim jest Arleta Piotrowska?

Arleta Piotrowska jest instruktorką tańca w Studio Kreacji Ruchu. Posiada uprawnienia wydane na podstawie rozporządzenia Ministerstwa Edukacji Narodowej a takżę Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej. Pod jej okiem zespoły brały udział w Regionalnych Przeglądach  Zespołów Tanecznych oraz turniejach ogólnopolskich zdobywając wyróżnienia i nagrody. Jest także:

 • Absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Kaliszu, Politechniki Wrocławskiej i Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.
 • Tancerką. Tańczyła w różnych zespołach tanecznych na ogólnopolskich przeglądach i turniejach tańca m.in. zaangażowała się w udział w treningach grupy OKTAN która występowała w programie telewizji Polsat „Tylko taniec - Got to dance”
 • Uczestniczką Europejskich Spotkań Tanecznych w stylu Salsa i American Jazz oraz wieloletnią uczestniczką Ogólnopolskich Warsztatów Tańca Współczesnego
 • Wychowawcą kolonijnym. Posiada zaświadczenie o ukończeniu kursu na wychowawcę placówek wypoczynku dzieci i młodzieży. Jako wychowawca uczestniczyła w obozach tanecznych, które były obozami treningowymi dla tancerzy turniejowych i dla dzieci które chciały doskonalić swoje umiejętności z zakresu tańca.
Posiada wyróżnienia Polskiego Stowarzyszenia Tanecznego i wciąż poszukuje nowych wyzwań tanecznych w których mogłaby się realizować. Angażuje się w projekty na skalę lokalną. Kocha podróżować, pisaliśmy o jej pobycie na Kubie [TUTAJ]

Zajęcia prowadzi od 2001 roku z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Na prowadzone przez nią lekcje uczęszczają już dzieci w wieku 2,5/3 lat a także osoby dorosłe, które zaczynają lub kontynuują swoją przygodę z tańcem. Wychowankowie Arlety Piotrowskiej rywalizują w turniejach, festiwalach i przeglądach ogólnopolskich. Tancerze w kategorii juniorskiej 12-15 lat duet hip hop zajęli 11 miejsce na Mistrzostwach Europy IDO European Hip Hop, Electric Boogie & Break Dance Championship na Słowenii.

Korzyści płynące z tańca. Dlaczego warto zapisać się do Studia Kreacji Ruchu Arlety Piotrowskiej?

Niewątpliwie zajęcia dodatkowe pozwalają dzieciom się rozwijać. Tak jest również z tańcem. Jakie korzyści z niego płyną? Oto kilka przykładów:

 • Taniec to frajda! Niesie ze sobą dużo zabawy
 • Ma znaczący wpływ na rozwój Twojego dziecka, zarówno psychiczny jak i emocjonalny. Poprawia się sprawność motoryczna, dzięki czemu ciało staje się bardziej zwinne, wytrzymałe i gibkie. 
 • Znacząco zwiększa stopień pewności siebie, poprzez kontakt z innymi dziećmi, czy zdobywanie nowych umiejętności.
 •  Uczy koncentracji, rozwagi i skupienia. W dużym stopniu pobudza też wyobraźnię oraz uczy radzenia sobie z emocjami.
Zapisując dziecko na tańce, pamiętaj, że ma to być przede wszystkim dobra zabawa. Nie oczekujmy od maluchów szybkich efektów. Każdy rozwija się w swoim indywidualnym tempie, co jak najbardziej jest w porządku. Ambicje są ważne, lecz nie należy stawiać ich na pierwszym miejscu. Wspieraj swoje dziecko, daj mu czas i cierpliwość - mówi Arleta Piotrowska.

Drzwi otwarte w Studio Kreacji Ruchu Arlety Piotrowskiej. Jak wyglądają zajęcia? 

Po zapisach następuje organizacja grup i podział na kategorie wiekowe  (2,5-3 lat, 3-4 lat, 5-6 lat, 7-11 lat, 12-15 lat, 15 +, dorośli). W ciągu roku szkolnego odbywa się realizacja założonych choreografii z wszystkimi grupami wiekowymi. Nauka kroków i choreografii według wybranego stylu: mix taneczny dla dzieci i młodzieży, hip hop, aerial dance, jazz, modern, balet, taniec towarzyski, latino solo dla pań, cheerleading, latino girls, high heels, dance aerobik, gimnastyka artystyczna, bachata solo i w parach. Ponadto można skorzystać oferty zajęć mama i ja, sensoplastyka czy urządzić w Studio urodzinki lub wynająć animatora na swoją imprezę. Zajęcia odbywają się jeden, dwa lub trzy razy w tygodniu, według wybranej opcji.

 • Każda lekcja tańca zaczyna się krótką rozgrzewką (w młodszych grupach w formie zabawy ruchowej) podczas której przygotowujemy ciało do zajęć. 
 • Następna część to nauka choreografii czyli zapamiętywanie sekwencji ruchów tanecznych. 
 • Część końcowa to ćwiczenia relaksujące które prowadzą do uspokojenia i wyciszenia dziecka.
Mogę zagwarantować prowadzenie lekcji tańca w sposób profesjonalny na wysokim poziomie pedagogicznym i merytorycznym. Ponadto chciałabym zapewnić dbałość o rozwój taneczny dzieci tak, aby miały możliwość kontynuacji zajęć na coraz wyższym poziomie dydaktycznym. Jako zadanie wychowawcze stawiam sobie rozbudzenie zainteresowań tanecznych oraz naukę poprawnych zachowań w stosunkach koleżeńskich. Pragnę ,aby taniec stał się dla dzieci przyjemną formą spędzania czasu wolnego, a w stosunku do jednostek wybitnie uzdolnionych możliwością „zabłyśnięcia talentem” na scenach ogólnopolskich - tłumaczy Arleta Piotrowska.

Drzwi otwarte odbędą się w Jarocinie na sali Studia, które znajduje się na os. Rzeczypospolitej 6 w czwartek 2.09 o godz. 17.00-20.00. Od 19.00 natomiast, część dla dorosłych.

Polecamy również ciekawą rozmowę z Arleta Piotrowską "Kobieta ekstremalna" na stronie magazynona.pl [TUTAJ]

Wybierzecie się na drzwi otwarte? Zainteresowała Was ta oferta? Wiedzieliście, że taniec może mieć takie korzyści? Dajcie znać w komentarzach.

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy