Reklama

Lekcje tańca i zajęcia ruchowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych w Jarocinie

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Edukacja W Jarocinie od paru lat istnieje szkoła tańca, która w swojej ofercie posiada wiele ciekawych zajęć zarówno dla dzieci, jak dla dorosłych. Co ciekawe - nauczycie się tam nie tylko tańczyć! Jesteście ciekawi, co dokładnie czeka na Was w Mucha Studio? O tym dowiecie się już za chwilę.

Reklama

Dlaczego warto zapisać dziecko na lekcje tańca?

Odpowiedzi na to pytanie jest naprawdę wiele. Przede wszystkim te zajęcia nie uczą tylko tańczyć, ale też pracować w grupie, rozwijać swoją kreatywność i nawiązywać nowe znajomości. Dzięki zajęciom dzieci stają się bardziej zdyscyplinowane, uczą się dbać o swoje ciało i umysł. Poza tym to świetna forma aktywnego spędzania czasu.

“W studiu uczymy dzieci radzić sobie z rozczarowaniami, gdy nie wszystko idzie po ich myśli i tłumaczymy, że kluczem do sukcesy jest wiara w siebie i ciężka praca. Staramy się, aby zajęcia były różnorodne, interesujące i na wielu płaszczyznach zainteresowały dziecko na tyle, aby wolało przyjść na salę niż siedzieć przed komputerem czy telewizorem.” - mówi Kinga Mucha

Instruktorka tańca z Jarocina w telewizji

Studio Mucha Dance prowadzone jest przez finalistkę programu “You Can Dance - Po prostu tańcz!”. 

“Gdy urodziłam dziecko, myślałam, że to koniec i już nie będę tańczyć, ale życie miało na mnie inny plan. Już po 2 miesiącach stałam z powrotem na sali i uczyłam dzieci tańczyć. Gdy mój syn miał 2 lata wzięłam udział w “You Can Dance 7 - Po prostu tańcz” i dostałam się do finałowej 16. Odpadłam przed półfinałem, jednak nie zmienia to faktu, iż była to naprawdę świetna przygoda i lekcja życia tanecznego” - opowiada Kinga Mucha

Teraz przeniosła studio do  nowego budynku, w którym są rewelacyjne warunki do ćwiczeń. Nowoczesne i świetnie wyposażone sale zachwycają. Studio mieści się na ulicy Szubianki 19 w Jarocinie. 

Zajęcia taneczne dla dzieci i młodzieży w Jarocinie

Oferta zajęć Studia Mucha jest bardzo bogata i atrakcyjna. 

 • Taniec dla malucha (grupa wiekowa 4-5 lat) to zajęcia rytmiczno-taneczne dedykowane najmłodszym, podczas których wykorzystywane są różne techniki taneczne. 
 • Hip-hop dance (grupy wiekowe 6-8 lat, 9-12 lat, 13-16 lat, 17+, 30+) - to rodzaj tańca, który uwielbiają dzieci i młodzi ludzie Jeśli masz ochotę na potężną dawkę streetowej energii – koniecznie zapisz się na te zajęcia. CHEERleaders (grupy wiekowe 6-8 lat, 9-12 lat, 13-16 lat, 17+), czyli lekcje polegające na nauce układów składających się z elementów gimnastyki, tańca i akrobatyki.
 • Dance Mix - Choreography to zajęcia taneczne, na których wykorzystywane są różne techniki tańca.
 • Jumping kids to trening na trampolinach dla dzieci i młodzieży, który łączy w sobie elementy cardio, wzmacnianie i rozciąganie całego ciała, a przy okazji stanowi wspaniałą zabawę.

Akrobatyka i trening motoryczny w Jarocinie

Coraz więcej dzieci i młodzieży zaczyna interesować się aktywnościami nieco innymi niż taniec. Jeśli więc Wasza pociecha marzy o zajęciach angażujących wszystkie partie ciała - to idealne miejsce do rozpoczęcia nauki w tym kierunku. Treningi ogólnorozwojowe oraz lekcje akrobatyki pozwalają na pracę wszystkich partii ciała, trening elastyczności oraz pracę nad dokładnością podczas wykonywanych pod okiem instruktora ćwiczeń.

Akrobatyka
Zajęcia, podczas których na początku zaczynamy od silnego przygotowywania ciała, gorsetu mięśniowego, elastyczności oraz stawów. Ponad to na tych zajęciach robimy ewolucje o różnych stopniach trudności. Uczymy się kontrolować nasze ciało zarówno na ziemi jak i w powietrzu. W efektowny sposób stawiamy czoła grawitacji, robiąc przewroty, przerzuty, salta i wiele innych. W dodatku na zajęciach z akrobatyki nauczysz się również elementów statycznych m.in. stania oraz chodzenia na rękach czy stania na głowie.

Trening Motoryczny dla dzieci i młodzieży
Trening mający na celu poprawę formy sportowej i zdrowia dziecka, a także  pomoc w osiąganiu lepszych wyników w innych praktykowanych dziedzinach sportu. Pracując z dzieckiem, trener motoryczny skupia się na poprawie takich cech, jak:

 • szybkość,
 • siła,
 • zwinność,
 • gibkość,
 • skoczność,
 • koordynacja,
 • stabilność.
Trening motoryczny to doskonała forma aktywności dla każdego.

Maratony, zawody i nocki w studiu

Warto również dodać, że Mucha Studio organizuje bardzo wiele ciekawych imprez tematycznych i nie tylko. To szkoła, która wyprawia urodziny oraz zapewnia wyjazdy na zawody. Należy wspomnieć też o tym, że na przełomie 2021/2022 roku uczestnicy zawsze wracali z nich z nagrodami. Bardzo ciekawe są też różnego rodzaju warsztaty, np. z akrobatyki, tańca współczesnego czy hip-hop dance. Nie brak tu takie maratonów fitness, na które z przyjemnością uczęszczają rodzice i nieco starsze osoby. Oczywiście w kwestii zapewnienia ciekawej rozrywki nie zapomniano o najmłodszych. Tym, co szczególnie spodoba się dzieciom jest fakt, iż opiekunowie często organizują nocki w studiu, które pozwalają odpocząć rodzicom i wybawić się dzieciakom. 

Lekcje tańca dla dorosłych w Jarocinie

Tańczyć każdy może, niezależnie od wieku. Warto wspomnieć o tym, że Mucha Studio prowadzi też szereg ciekawych zajęć dedykowanych dorosłym. Taka forma spędzania wolnego czasu to świetny pomysł na wyładowanie emocji, które gromadzicie w sobie za sprawą problemów w pracy i w życiu prywatnym.

Jeśli macie w sobie masę energii, którą niekoniecznie wiecie jak spożytkować - spokojnie. Znajdziecie tutaj wiele ciekawych aktywności, takich jak:

 • High Heels - Sensual Dance - pragniesz poruszać się zmysłowo i z gracją? Zwiększyć świadomość własnego ciała, a co najważniejsze przełamać wstyd? Dzięki umiejętnością wyniesionym z tych zajęć poczujesz się niesamowicie seksownie, nauczysz się zmysłowych ruchów i niezwykle kobiecych, przepełnionych seksapilem choreografii.
 • Dance Mix - Choreography, to połączeniem takich stylów tańca jak latino, hip hop, dancehall, sexy dance itp... są to zajęcia a'la Zumba. Dance Mix to taniec dla wszystkich - każda piosenka to inny barwny układ, w którym można poczuć się swobodnie i bez krępacji wyrazić siebie.
 • Hip-Hop Dance, czyli nic innego jak lekcje tańca we wspomnianym stylu dla nieco starszych bywalców Studia. Lekcje te szczególnie przypadają do gustu starszym uczestnikom ze względu na to, że lata 90 i wcześniejsze to czas ich dzieciństwa, a wtedy na Polskiej scenie muzycznej i światowej królował właśnie hip-hop.

Profesjonalna nauka pierwszego tańca w Jarocinie

Planujecie ślub i nie macie pomysłu na pierwszy taniec? A może marzycie o stworzeniu niesamowitego show na środku parkietu? Niezaleźnie od tego, co sprowadza Was na zajęcia, tutejsi instruktorzy pomogą Wam w osiągnięciu zamierzonego efektu. Zapewniamy, że z pomocą studia Kingi Muchy Wasz pierwszy taniec zapadnie na długie lata w pamięć wszystkim gości na sali.

Jeśli nie posiadacie dużych zdolności tanecznych i brak Wam swobody na parkiecie - spokojnie. Zajęcia tańca są dostosowane do umiejętności kursantów. Przekonajcie się sami, że wystarczy udać się na zaledwie kilka zajęć, aby w tańcu poczuć sie jak ryba w wodzie. Będziecie przecież szkoleni przez ekspertów w swojej dziedzinie.

Fitness, pilates i joga w Jarocinie

Ćwiczyć nad dobrą formą swojego ciała może każdy, niezależnie od wieku. Właśnie z tej racji nawet ludzie starsi znajdą tutaj coś dla siebie. Wybór dostępnych aktywności jest naprawdę duży i bardzo zróżnicowany. 

Zacznijmy od zajęć fitness, na które warto zacząć uczęszczać niezależnie od wieku. Ten rodzaj aktywności wpływa pozytywnie na wzmocnienie i uelastycznienie mięśni oraz na zwiększenie zakresu ruchu w stawach, a także na poprawę równowagi i wyciszenie. 

Podobnie jest w kwestii uprawiania aktywności, jaką jest joga i pilates. Joga to nauka zachowania w życiu równowagi i dobrego samopoczucia zachowując odpowiednie pozycje. Pilates natomiast, to optymalna i inteligentna forma ćwiczeń dla każdego, kto świadomie chce pracować nad swoim ciałem.

Wszystkie te ćwiczenia idealnie wpływają na każdą partię naszego ciała oraz lepsze samopoczucie, a co najważniejsze - to wszystko znajdziecie w Mucha Studio w Jarocinie, a w nim:

 • Dance Fit to połączenie aerobiku z dynamicznym tańcem, który skutecznie spala kalorie. Trening dance fit pozytywnie wpływa na umysł i ciało. 
 • Cardio Fat Burning to grupowe lekcje fitness, w trakcie których ćwiczymy w rytm energetycznej muzyki. Aktywność dedykowana jest osobom początkującym, jak również aktywnym fizycznie, które lubią muzykę i taniec. 
 • Jumping Fitness to trening na specjalnej, profesjonalnej, jednoosobowej trampolinie, który niesie ze sobą bardzo dużo korzyści. Ponadto, jumping fitness to również zwiększona odporność organizmu, która dodatkowo zwiększa wydolności układu krążenia poprawia pracę mózgu, dotlenia skórę, przez co ta, wydaje się młodsza. 
 • BUP - Brzuch Uda Pośladki -to intensywne ćwiczenia cardio, przeplatane ćwiczeniami wzmacniającymi. Skierowany do osób chcących wyszczuplić, ujędrnić i wyrzeźbić swoje ciało. 
 • Sztangi to aktywność przeznaczona dla osób, które potrzebują większego wysiłku. Takie połączenie to gwarancja pracy wielu mięśni i wzmocnienia ich, poprawy wydalności oddechowej oraz przyśpieszenia metabolizmu. 
 • Perfect Body, to zajęcia o charakterze ogólnorozwojowym, angażujące wszystkie partie ciała. Oprócz kształtowania sylwetki, celem tych zajęć jest również podniesienie wydolności organizmu.
 • Trening obwodowy jest szczególnie polecany osobom, które nie mają dużo czasu oraz oczekują szybkich efektów. Zakłada on wykonywanie kilku ćwiczeń od razu po sobie. W połączeniu z ujemnym bilansem kalorycznym, przyczynia się do redakcji tkanki tłuszczowej.
 • Pilates to optymalna i inteligentna forma ćwiczeń dla każdego, kto świadomie chce pracować nad własnym ciałem. Odpowiednio dobrane ćwiczenia wzmacniają mięśnie pośladków, brzucha i pleców oraz redukują przykurczone grupy mięśniowe. 
 • Joga to nie tylko typowy sport, ale system ćwiczeń fizycznych pozwalających na rozwój fizyczny i psychiczny. 
 • Stretching to zestaw ćwiczeń polegający na rozciąganiu mięśni w celu ich uelastycznienia.

Od jakiego wieku można zacząć tańczyć w Mucha Studio?

Swoją taneczną przygodę mogą rozpocząć już dzieci od 4. roku życia. Co ważne, jeśli nie jesteście pewni, czy wasze dziecko odnajdzie się w tym świecie, na początku września można zorganizować gratisowe zajęcia testowe. 

Nie czekaj, trwa nabór! Pozwól swojemu dziecku lub sobie iść przez życie tanecznym krokiem.

KONTAKT:
Mucha Studio [KLIKNIJ TUTAJ]
ul. Szubianki 19
63-200 Jarocin
723 159 922

Kliknij niżej, aby obejrzeć video.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE