Reklama

Złodzieje odjechali lawetą z koparką. Właściciel wyznaczył nagrodę za wskazanie sprawców

Opublikowano:
Autor:

Złodzieje odjechali lawetą z koparką. Właściciel wyznaczył nagrodę za wskazanie sprawców  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Właściciel i jarocińska policja poszukują samochodu lawety z minikoparką, który skradziono w nocy z piątku na sobotę z terenu budowy na granicy miejscowości Lisew – Łuszczanów.

 Złodzieje pod osłoną nocy z terenu budowy wyjechali autolawetą marki Mercedes 308 koloru żółtego o numerze rejestracyjnym PJA MH35. Na lawecie znajdowała się minikoparka.

 

Najprawdopodobniej kradzieży dokonano w godz. 2.00 – 3.00 w nocy. Informacja o kradzieży trafiła do mediów społecznościowych.

 

 

- Podejrzewa się, że złodzieje kierowali się z Lisewa w stronę Żerkowa lub Ludwinowa. Wszyscy, którzy poruszali się w godzinach 3-7 rano po drogach i widzieli jakiś ślad lub nietypowy przeładunek na inne środki transportu prosimy o kontakt z policją lub z właścicielem pod numerem telefonu 508-845-558 – czytamy w mediach społecznościowych.

 

 

Właściciel prosi o sprawdzenie kamer na terenach swoich posesji. Jeśli sprzęt się odnajdzie, przewidziana nagroda w wysokości 10 tys. zł.

 

Podobna kradzież miała miejsce na początku marca w Tarcach. Złodzieje zrabowali lawetę wraz z umieszczoną na niej koparką o wartości blisko 100 tys. zł. Daleko nie zajechali laweta wraz z załadowaną na niej maszyną ugrzęzły w błocie na terenie tarzeckiego lasu. Rabusie porzucili tam swój łup, który dzień później został odnaleziony przez policjantów.

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się.

 

 

 
 

 
 


 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE