Reklama

Ziemia na dwa komitety

Opublikowano: 4 września 2014 06:57
Autor: Bartosz Nawrocki

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Reklama

Stowarzyszenie: Listy są już w pełni obsadzone

 

Rejestrują się kolejne komitety wyborcze z naszego terenu. Stowarzyszenie Ziemia Jarocińska zgłosiło w siedzibie Komisarza Wyborczego w Kaliszu aż  dwa: Komitet Wyborczy Stowarzyszenie Ziemia Jarocińska oraz Komitet Wyborczy Wyborców Ziemia Jarocińska Razem. To rozwiązanie znane już z poprzednich wyborów samorządowych.

- Rejestracja dwóch komitetów wynika z dużego odzewu mieszkańców na zaproszenie do wspólnego udziału w wyborach. Zainteresowanie mieszkańców po piknikach i bezpośrednich spotkaniach jest bardzo duże - ludzie z różnych środowisk chcą pracować z nami na rzecz rozwoju miasta i gminy - tłumaczy Bartosz Walczaka, dyrektor Biura Stowarzyszenia. -  Jedynym pytaniem jakie zadawaliśmy osobom chcącym  z nami nawiązać współpracę dotyczyło chęci, woli działania i pomysłów na rzecz rozwoju miasta, gminy i powiatu jarocińskiego.

Stowarzyszenie chce wystawić kandydatów do rady miejskiej i powiatu. Dyrektor rozwiewa plotki na temat problemów ze skompletowaniem list.  - Mamy kandydatów na radnych miejskich we wszystkich dwudziestu jeden okręgach na terenie miasta i gminy  Jarocin. Także listy kandydatów do Rady Powiatu startujących jako przedstawiciele KW Stowarzyszenie Ziemia Jarocińska są już w pełni obsadzone - przekonuje Walczak.

(nba)

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (106)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • 6 lat temu | ocena +0 / -0

  głupie to

  [quote name="kadry ziemi"][quote name="wniosek"][quote name="bla bla"]Dlaczego GJ dzisiaj napisała, o kolesiostwie w Powiecie?[/quote]<br /><br />Kto rządzi powiatem? Kto nie rządzi już gminą?[/quote]<br />ten co wrócił z odwyku alkoholowego?[/quote]<br />Człowiek, który idzie na odwyk alkoholowy musi, mieć dużo siły samozaparcia, bo większosc Polaków chleje i jest uzalezniona, truje się, a na odwyk nie pójdzie"bo wstyd", bo ludzie będa gadac, tak jak Ty tutaj "gadasz ", a co pytam się jest złego, ze człowiek decyduję się odwaznie na odwyk! Więcej takich polityków by się przydało, to znaczy, że świadomie chcą skończyc z piciem, a wiadomo, ze Polsce sorry, ale "mamy taki klimat", że większosc chleje, a jakoś nikt nie chce się przyznac, że mam z tym problem, taka Polska mała hipokryzja, każdy twierdzi, ze on z tym nie ma problemu, a to tylko prowadzi do dalszego chlania. Pozdrawiam Panie Starosto, jest Pan "wielki", dla mnie, że zdecydowął sie Pan na odwyk! Bardzo rozsądnie!

 • 6 lat temu | ocena +1 / -1

  bla bla

  [quote name="kadry ziemi naszej"]Moi kandydaci to : były przestępca, alkoholik, fałszerz dokumentów, zomowiec itd.jeżeli masz ( miałeś) kłopoty z prawem to możesz dołączyć do grona pewniaków w samorządowej gonitwie[/quote]<br />Tylko, że Polska to chory kraj, a ta choroba najbardziej objawia się w źle skonstruowanym prawie!!!<br />Rozumiesz?, Czy jesteś zbyt tępy by podważać prawdy "objawione", które wykułeś na blache na prawie które skończyłeś bo tatuś Ci kazał, bo sam to robił!

 • 6 lat temu | ocena +2 / -4

  kadry ziemi naszej

  Moi kandydaci to : były przestępca, alkoholik, fałszerz dokumentów, zomowiec itd.jeżeli masz ( miałeś) kłopoty z prawem to możesz dołączyć do grona pewniaków w samorządowej gonitwie

 • 6 lat temu | ocena +0 / -0

  bla bla

  Jeśli więc sędzia jest tak nietykalny i za nic nie odpowiada, jeśli nie ma elementarnych podstaw właściwego przygotowania, szczególnie w zakresie uczciwości postępowania, jeśli w dowolny sposób może sobie odczytywać lub omijać prawo, jeśli ma tak wolną rękę w nawiązywaniu znajomości, a szczególnie tych niewskazanych z prawniczego grona, jeśli nie był weryfikowany, ani narodowo wybierany, jeśli całość struktury sądowej jest zablokowana przed zewnętrznymi czynnikami naprawczymi, to jaki to - nie odkryty przez inne dziedziny - niewidzialny, cudotwórczy środek pozwala zmusić go do uczciwego postępowania? I jak można mówić tu w ogóle o jakiejkolwiek niezawisłości? O przepraszam, to niedokładnie stwierdzenie... Współczesny sędzia jest niezawisły, ale od... prawa, zwykłego człowieka i od wszystkiego, co mogłoby ten stan zmienić! I chyba najwyższa pora, aby ta ciemiężąca obywateli, przestępcza konstrukcja, została wreszcie unicestwiona...

 • 6 lat temu | ocena +0 / -0

  bla bla

  Nie od dziś także wiemy, że środowisko prawnicze, to również szeroko zakrojone więzi rodzinne w najgorszym tego zjawiska znaczeniu, co oczywiście jest jednym ze skutków ubocznych zbyt długiego egzystowania takiej "wolno stojącej", zwyrodniałej formy. Do tego dochodzą znajomości zawierane i utrwalane pod pretekstem różnych seminariów i tym podobnych spotkań oraz w ogóle wobec wszelakich szkodniczych form nawiązywania współpracy (do tej ważnej - a dość zakamuflowanej - sfery problemowej, nawiążę jeszcze w podsumowaniu ogółu zagadnienia)... Jednakże okazane - chyba aż nadto oburzające - realia, można niestety podsumować jeszcze dosadniejszym przykładem, który jakby właśnie wynikał z tej, jak widać zupełnie niekontrolowanej swobody, która już na niwie jawnej tak wymownie nas przestrzegała.

 • 6 lat temu | ocena +1 / -4

  kadry ziemi

  [quote name="wniosek"][quote name="bla bla"]Dlaczego GJ dzisiaj napisała, o kolesiostwie w Powiecie?[/quote]<br /><br />Kto rządzi powiatem? Kto nie rządzi już gminą?[/quote]<br />ten co wrócił z odwyku alkoholowego?

 • 6 lat temu | ocena +0 / -1

  wniosek

  [quote name="bla bla"]Dlaczego GJ dzisiaj napisała, o kolesiostwie w Powiecie?[/quote]<br /><br />Kto rządzi powiatem? Kto nie rządzi już gminą?

 • 6 lat temu | ocena +0 / -1

  bla bla

  sędziowie do osiągania swych celów, potrafią chwytać się różnorodnych patologicznych sztuczek, zaglądających w swej rozpiętości aż do demoralizacyjnego dna. Jednocześnie, wbrew rozpowszechnianym mitom, problem nie dotyczy wcale też jednostek - a więc jakiś tam pojedynczych, tzw. "czarnych owiec" - lecz sfery powszechnej! Trzeba tu dostrzec, że jeden sędzia sprawy nie wygra. I dlatego środowisko to, wychodząc naprzeciw potrzebom, wykreowało sobie kluczowy środek do celu, który umożliwia funkcjonowanie nawet ogólnopolskiego źródła przekrętów, a w tym oczywiście - co trzeba dodatkowo podkreślić - m. in. nieuprawnionego zarabiania i naciągania stron. Tym środkiem jest sędziowska zasada solidarności, stosowana przeciwko odwołaniom stron-ofiar (bez względu na wszystko, popieramy kolegę)! I to właśnie ona przede wszystkim demaskuje prawdziwą rzeczywistość sądową, nie pozostawiając w gruncie rzeczy jakichkolwiek przesłanek do pałania zaufaniem do sędziów...

 • 6 lat temu | ocena +1 / -0

  dlaczego

  Dlaczego inwestycje robione za Pawlickiego były dużo droższe od podobnych inwestycji w innych miastach w Polsce? Pawlicki nie umie tego wyjaśnić...

 • 6 lat temu | ocena +0 / -2

  bla bla

  Biegli sądowi są jedną z najbardziej skorumpowanych grup - w polskich sądach kwitnie korupcja - raport Transparency International.<br /><br />Międzynarodowa organizacja antykorupcyjna Transparency International piętnuje też działalność sądów dyscyplinarnych i korporacji prawniczych w Polsce.<br /><br />Korupcja jest postrzegana nie tylko jako „branie w łapę", ale także wykorzystywanie układów, znajomości towarzyskich czy zawodowych do załatwiania osobistych interesów - czytamy w raporcie na temat „Korupcji w systemach prawnych 2007".<br />Zdaniem autorów raportu przyczyną korupcji jest m.in. ingerencja władzy w działalność sądów, zbyt niskie wynagrodzenia sędziów oraz przyzwolenie społeczne na „branie w łapę". Korupcji w polskich sądach sprzyjają źle funkcjonujący nadzór nad postępowaniem przygotowawczym czy brak realnych możliwości usunięcia z procesu stronniczego sędziego.

 • 6 lat temu | ocena +0 / -1

  bla bla

  Dla mnie okazem zazdrosci i zawisci, jest zaprzeczanie, że A.P nic nie zrobił, za jego czasów powstało bardzo duzo infrastruktury miejskiej kto tego nie widzi, udaje ślepego, mozna go nie nie lubić,, ale trzeba być ślepym i owładniętym jakąs nienawiścia , zeby nie zauważyć tego, że jednego jego ekipa z którą burmistrzował dużo zrobiła, zmieniła się tez obsługa w samym urzedzie, urzędasy zaczeły coś robic, a nie pić same kawki jak za komuny.Dlaczego GJ dzisiaj napisała, o kolesiostwie w Powiecie?Czemu nie napiszę obiektywnie, jak porządna gazeta, że to kolesiostwo jest wszedzie, nawet w samej Gazecie Jarocińskiej, nie mówiąco obecnej władzy burmistrz i jego kolesiostwo,zostało przez Pana Piotrowicza chytrze przemilczane? Gdzie tu sprawiedliwosc? Podobno sprawiedliwośc jest w sądach? Nie nie ma tam jej, bo w sądzie jest"sąd" nie ma sprawiedliwosci<br />Salomea nie podniecaj się tak bo w godzinach pracy nie można, co z tego, że kogoś skazał sąd. Sądy są bardziej skorumpowane niż politycy.

 • 6 lat temu | ocena +0 / -1

  bla bla

  [quote name="sal a wszyscy paomea"][quote name="salomea"]NIE WOLNO GŁOSOWAĆ NA PAWLICKIEGO< PAWLICKI BYŁ SKAZANY< PAWLICKIEGO SKAZAŁ SĄD> PAWLICKI MUSIAŁ USTAPIĆ z URZęDU, TAKI WSTYD DLA JAROCINA. PWALICKI ZOSTAØ SKAZANy< CO ZROBIl PAWLICKI< CO ZROBIØ PAWLICKI< GDZIE JEST SUKCES PAWLICKIEGO SKORO DZISIAJ SPØACANE SÁ DAWNE DlUGI GMINY I JEST TYLE DO ZROBIENIA< CO ZROBIl PAWLKICKI?? ZOSTAl SKAZANY. NIE WOLNO GØOSOWA¢ NA PAWLICKIEGO[/quote]<br /><br />prawda się czy to nie powinno być stałym ogłoszeniem w lokalnych gazetach i na wszystkich bilbordach w mieście, na rachunkach za prąd, za gaz, w Mc Donaldzie, na chodnikach i wyświetlane przed każdym seansem w kinie, jako przestroga dla gminnych, wszystkich piastujacych stanowiska publiczne i urzedników[/quote]<br />P..lenie o Szopenie, powiem tak sukces Jarocina, a nie sukces Pawlickiego, bo sam piszę, Skazany za sukces "Jarocina", a nie swój własny. Spojrz jak Jarocin się zmienił za jego czasow

 • 6 lat temu | ocena +5 / -2

  świnka skarbonka

  Dlaczego inwestycje robione za Pawlickiego były dużo droższe niż takie same w innych miastach? Aquapark, sale gimnastyczne itd.,pytanie do Pawlickiego - czy chciałby pan to jarociniakom wytłumaczyć? Tu kilka milionów, tam kilka, uzbiera się niezła sumka?

 • 6 lat temu | ocena +6 / -1

  sal a wszyscy paomea

  [quote name="salomea"]NIE WOLNO GŁOSOWAĆ NA PAWLICKIEGO< PAWLICKI BYŁ SKAZANY< PAWLICKIEGO SKAZAŁ SĄD> PAWLICKI MUSIAŁ USTAPIĆ z URZęDU, TAKI WSTYD DLA JAROCINA. PWALICKI ZOSTAØ SKAZANy< CO ZROBIl PAWLICKI< CO ZROBIØ PAWLICKI< GDZIE JEST SUKCES PAWLICKIEGO SKORO DZISIAJ SPØACANE SÁ DAWNE DlUGI GMINY I JEST TYLE DO ZROBIENIA< CO ZROBIl PAWLKICKI?? ZOSTAl SKAZANY. NIE WOLNO GØOSOWA¢ NA PAWLICKIEGO[/quote]<br /><br />Prawda, prawda, zasatanawiam się czy to nie powinno być stałym ogłoszeniem w lokalnych gazetach i na wszystkich bilbordach w mieście, na rachunkach za prąd, za gaz, w Mc Donaldzie, na chodnikach i wyświetlane przed każdym seansem w kinie, jako przestroga dla wszystkich burmistrzów, kandydatów prezesów spółek gminnych, wszystkich piastujacych stanowiska publiczne i urzedników

 • 6 lat temu | ocena +7 / -2

  paweł

  [quote name="gaweł"]Tylko matacz i oszust będzie glosował na matacza i oszusta ....[/quote]<br /><br />Może Pawlicki nie będzie kandydował ....

 • 6 lat temu | ocena +11 / -3

  patriota jarocinski

  Święte słowa salomeo ! Za prawde święte i jakże prawdziwe !

 • 6 lat temu | ocena +11 / -5

  salomea

  NIE WOLNO GŁOSOWAĆ NA PAWLICKIEGO< PAWLICKI BYŁ SKAZANY< PAWLICKIEGO SKAZAŁ SĄD> PAWLICKI MUSIAŁ USTAPIĆ z URZęDU, TAKI WSTYD DLA JAROCINA. PWALICKI ZOSTAØ SKAZANy< CO ZROBIl PAWLICKI< CO ZROBIØ PAWLICKI< GDZIE JEST SUKCES PAWLICKIEGO SKORO DZISIAJ SPØACANE SÁ DAWNE DlUGI GMINY I JEST TYLE DO ZROBIENIA< CO ZROBIl PAWLKICKI?? ZOSTAl SKAZANY. NIE WOLNO GØOSOWA¢ NA PAWLICKIEGO

 • 6 lat temu | ocena +10 / -3

  gaweł

  Tylko matacz i oszust będzie glosował na matacza i oszusta ....

 • 6 lat temu | ocena +4 / -8

  kulczyk

  O kurfa dobroczyńca-s m-jarocinian !Mam dość jego i tych pawianów z jego bandy. :-?

 • 6 lat temu | ocena +3 / -10

  Wiła

  ciekawe ilu idiotów znowu na nich zagłosuje (PO, sm, kolczykiewicza) :-) :-) :D

 • 6 lat temu | ocena +5 / -8

  Wiza

  Widać do dobrych ludzi ciągną ludzie. Z POpaprańcami nikt nie chce mieć nic wspólnego nawet tacy niedawni przyjaciele którzy daliby się za Stacha pokroić jak Meisnerowski i Walczak. :-) Jestem pewien że Kostka z Matuzalem nie będą w stanie wystawić listy. ;-) Ludzie wiedzą że byłaby to dla nich kompromitacja

 • 6 lat temu | ocena +4 / -9

  Wiesiek

  [quote name="Jarek"][quote name="Woźnica"]Były audyty wyznaczone przez rozpierduchę i nic nie wykazały, mimo knucia, więc skąd te 16 baniek polskich jarku ci się wzięło. Uzasadnij, jeżeli publicznie możesz przy otwartej kurtynie :o :o :o na komputerach???[/quote]<br />O kwotę zapytaj byłą żonę nie mnie[/quote]Jarku, jeżeli wiesz o jakimkolwiek przestępstwie gospodarczym, to twoim obowiązkiem jest powiadomić o tym fakcie organa ścigania, a nie czyjąś żonę. :eek: :o :eek:[quote name="mała różnica"][quote name="Jarek"][quote name="Woźnica"]Były audyty wyznaczone przez rozpierduchę i nic nie wykazały, mimo knucia, więc skąd te 16 baniek polskich jarku ci się wzięło. Uzasadnij, jeżeli publicznie możesz przy otwartej kurtynie :o :o :o na komputerach???[/quote]<br />O kwotę zapytaj byłą żonę nie mnie[/quote]<br />była żona żąda tylko 7 baniek przy rozwodzie a nie 8[/quote]Ale brednie sadzisz! :o :-? :o Komuna rozgrzała silniki, jak widać :-x

 • 6 lat temu | ocena +9 / -7

  mała różnica

  [quote name="Jarek"][quote name="Woźnica"]Były audyty wyznaczone przez rozpierduchę i nic nie wykazały, mimo knucia, więc skąd te 16 baniek polskich jarku ci się wzięło. Uzasadnij, jeżeli publicznie możesz przy otwartej kurtynie :o :o :o na komputerach???[/quote]<br />O kwotę zapytaj byłą żonę nie mnie[/quote]<br />była żona żąda tylko 7 baniek przy rozwodzie a nie 8

 • 6 lat temu | ocena +10 / -8

  Jarek

  [quote name="Woźnica"]Były audyty wyznaczone przez rozpierduchę i nic nie wykazały, mimo knucia, więc skąd te 16 baniek polskich jarku ci się wzięło. Uzasadnij, jeżeli publicznie możesz przy otwartej kurtynie :o :o :o na komputerach???[/quote]<br />O kwotę zapytaj byłą żonę nie mnie

 • 6 lat temu | ocena +3 / -11

  Woźnica

  Były audyty wyznaczone przez rozpierduchę i nic nie wykazały, mimo knucia, więc skąd te 16 baniek polskich jarku ci się wzięło. Uzasadnij, jeżeli publicznie możesz przy otwartej kurtynie :o :o :o na komputerach???

 • 6 lat temu | ocena +10 / -5

  Jarek

  [quote name="Ananicz"][quote name="Jarek"][quote name="V kolumna"]Książka ADAMA, TO ARCYDZIEŁO. Powinieneś się uczyć od niego wychowania, kultury, merytoryki, zmysłowości. A nie chlapiesz, byle chlapnąć.[quote]Lepsze najbrudniejsze błoto JRS, niż skazanie za przestępstwo[/quote][/quote]<br />Gratuluję przenikliwości typowej dla AP, Kalego i pozostałych. Na szczęście jesteś tylko klakierem powyższych.Nigdzie nie napisałem, że mam brudne ręce, ale przypisywanie innym swoich grzechów, to typowe dla waszego ugrupowania. <br />A co do zwiększania kapitału żony, o matko i córko, lepiej nic już nie pisz, bo pracownicy skarbówki też czasem tu zaglądają.[/quote]ADAMOWI, jak go ujaili, rozpierducha robił audyty i gówno co na niego znaleźli, a przepał wawrockiego w JTBS-ach do dzisiaj jest niespłacony i nikt za to nie beknął. Chodziło o 63 kafle. Jakoś tam skieruj urząd skarbowy, i czy wtedy ludzie rozpierduchy będą tak do przodu.[/quote]<br />63 tysiące w porównaniu z 16 mln to pikuś

 • 6 lat temu | ocena +2 / -13

  Ananicz

  [quote name="Jarek"][quote name="V kolumna"]Książka ADAMA, TO ARCYDZIEŁO. Powinieneś się uczyć od niego wychowania, kultury, merytoryki, zmysłowości. A nie chlapiesz, byle chlapnąć.[quote]Lepsze najbrudniejsze błoto JRS, niż skazanie za przestępstwo[/quote][/quote]<br />Gratuluję przenikliwości typowej dla AP, Kalego i pozostałych. Na szczęście jesteś tylko klakierem powyższych.Nigdzie nie napisałem, że mam brudne ręce, ale przypisywanie innym swoich grzechów, to typowe dla waszego ugrupowania. <br />A co do zwiększania kapitału żony, o matko i córko, lepiej nic już nie pisz, bo pracownicy skarbówki też czasem tu zaglądają.[/quote]ADAMOWI, jak go ujaili, rozpierducha robił audyty i gówno co na niego znaleźli, a przepał wawrockiego w JTBS-ach do dzisiaj jest niespłacony i nikt za to nie beknął. Chodziło o 63 kafle. Jakoś tam skieruj urząd skarbowy, i czy wtedy ludzie rozpierduchy będą tak do przodu.

 • 6 lat temu | ocena +3 / -10

  jewrej

  [quote name="Mosze Dajan"],,Ziemia na dwa komitety '' - to jak jeden dla już skazanych ? Drugi dla przyszłych skazanych ? Czy może podział jest jakis inny ?[/quote]Mosze, Kneset nie wyraża zgody, żebyś tu się udzielał ze swymi wypocinami lewackimi.

 • 6 lat temu | ocena +3 / -7

  eryk antykleryk

  [quote name="on"]Film będzie miał tytuł "Państwo w Państwie" albo "Rodzina na swoim" :-) <br /><br />1 scena - Neron sprzedaje mieszkania które wcześniej wybudował rządzący poprzednik. Uzyskane pieniądze przeznacza nie na budowę nowych a na rozpierduchę. Sprzedaje też inne mieszkania za bezcen kuzynowi i ogłasza program Nerona "Rodzina na swoim" :lol:[/quote]Wybacz stary, nie odczytałem aluzji, bo walczę na wielu frontach, i jestem już k. zmęczony. :D

 • 6 lat temu | ocena +9 / -4

  Jarek

  [quote name="V kolumna"]Książka ADAMA, TO ARCYDZIEŁO. Powinieneś się uczyć od niego wychowania, kultury, merytoryki, zmysłowości. A nie chlapiesz, byle chlapnąć.[quote]Lepsze najbrudniejsze błoto JRS, niż skazanie za przestępstwo[/quote]Ano widzisz, przyznałeś się, że nie masz czystych łapek, ale innym to tak łatwo przypisujesz.<br /><br />Jak można zostać skazanym za coś takiego, że się tylko zwiększyło kapitał swojej żony. Od kiedy się za to skazuje???[/quote]<br />Gratuluję przenikliwości typowej dla AP, Kalego i pozostałych. Na szczęście jesteś tylko klakierem powyższych.Nigdzie nie napisałem, że mam brudne ręce, ale przypisywanie innym swoich grzechów, to typowe dla waszego ugrupowania. <br />A co do zwiększania kapitału żony, o matko i córko, lepiej nic już nie pisz, bo pracownicy skarbówki też czasem tu zaglądają.

 • 6 lat temu | ocena +10 / -2

  VI kolumna

  Pomyśl Żydku - jedna dla Adasia ,druga dla Robcia !

 • 6 lat temu | ocena +15 / -7

  Mosze Dajan

  ,,Ziemia na dwa komitety '' - to jak jeden dla już skazanych ? Drugi dla przyszłych skazanych ? Czy może podział jest jakis inny ?

 • 6 lat temu | ocena +5 / -10

  on

  Film będzie miał tytuł "Państwo w Państwie" albo "Rodzina na swoim" :-) <br /><br />1 scena - Neron sprzedaje mieszkania które wcześniej wybudował rządzący poprzednik. Uzyskane pieniądze przeznacza nie na budowę nowych a na rozpierduchę. Sprzedaje też inne mieszkania za bezcen kuzynowi i ogłasza program Nerona "Rodzina na swoim" :lol:

 • 6 lat temu | ocena +4 / -6

  on

  Zobaczysz w kinie. Co mam opowiedzieć?

 • 6 lat temu | ocena +5 / -1

  PułTusk

  http://ocdn.eu/images/pulscms/NmM7MDMsMjZjLDAsMCwx/e75e9902dc224ad8d78a56c34fa85146.jpg

 • 6 lat temu | ocena +4 / -1

  PułTusk

  https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=GhQXEBQKu88<br /><br />Teraz dobrze!!!

 • 6 lat temu | ocena +4 / -2

  PułTusk

  https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=GhQXEBQKu88<br /><br /> :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 • 6 lat temu | ocena +2 / -8

  antyneoliberał kleru

  [quote name="on"]Film[/quote]a o co w nim "biega"???[quote name="on"]Film[/quote]???

 • 6 lat temu | ocena +3 / -4

  on

  Film

 • 6 lat temu | ocena +2 / -9

  antyneoliberał kleru

  [quote name="on"]Ja słyszałem że "Skazany za sukces" to film. Będzie ciekawy. Bardzo ciekawy. Podobno niebawem premiera :-) Wreszcie coś o Jarocinie. :-) Dobrze że to zdominowało internet. W sumie nic ciekawszego się nie dzieje 8)[/quote]Nie wiem o co biega??? może jaśniej kolego "on", żeby się odnieść do twego wpisu. Czy to jakaś aluzja, przenośnia???[quote name="John"]Ludzie z kamerami kręcili się po mieście, ale nie wiedziałem że to film o Jarocinie[/quote]????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? Jaśniej, możesz???

 • 6 lat temu | ocena +2 / -3

  John

  Ludzie z kamerami kręcili się po mieście, ale nie wiedziałem że to film o Jarocinie

 • 6 lat temu | ocena +9 / -5

  on

  Ja słyszałem że "Skazany za sukces" to film. Będzie ciekawy. Bardzo ciekawy. Podobno niebawem premiera :-) Wreszcie coś o Jarocinie. :-) Dobrze że to zdominowało internet. W sumie nic ciekawszego się nie dzieje 8)

 • 6 lat temu | ocena +5 / -13

  bruner

  A co ty tola masz do zaproponowania, oprócz inwektyw? i obsrywania innych.

 • 6 lat temu | ocena +13 / -6

  tola

  więzienia są pełne skazanych! czy to są ludzie sukcesu?, czy jarocin wybrałby takich ludzi na burmistrza?<br />Czy bycie skazanym przez sąd ma być powodem do dumy? to ma być element wychowawczy, godny naśladownictwa? Czy tak się sprzedaje kandydat na burmistrza? to jest żałosne i kpina z ludzi. Jeżeli ktoś się tak promuje niech spier...dala z Jarocina. Jarocin i publiczne stanowiska za pieniądze podatników nie są dla tych którzy ze swojego "na bakier" z prawem czynią cnotę i się obnoszą z tym sprzedając to jako sukces. Wstyd i hańba!!!

 • 6 lat temu | ocena +4 / -14

  V kolumna

  Książka ADAMA, TO ARCYDZIEŁO. Powinieneś się uczyć od niego wychowania, kultury, merytoryki, zmysłowości. A nie chlapiesz, byle chlapnąć.[quote]Lepsze najbrudniejsze błoto JRS, niż skazanie za przestępstwo[/quote]Ano widzisz, przyznałeś się, że nie masz czystych łapek, ale innym to tak łatwo przypisujesz.<br /><br />Jak można zostać skazanym za coś takiego, że się tylko zwiększyło kapitał swojej żony. Od kiedy się za to skazuje???

 • 6 lat temu | ocena +9 / -4

  Jarek

  [quote name="JRS V kolumna"][quote name="Jarek"]A jak ktoś będzie potrzebować coś do podtarcia albo do rozpałki to chętnie oddam mu egzemplarz książki . I potem będzie można powiedzieć:opalony został spalony.<br />Ciekawe czy piec to przetrawi.[/quote]<br />O jakiej książce piszesz, jakiejś lewackiej??? to bym zrozumiał, że możesz jej użyć do POdtarcia łono-krocza, swojego lub towarzyszy z V kolumny.[/quote]<br />Jeśli książka guru twego jest lewacką podcierką to może tak być

 • 6 lat temu | ocena +10 / -6

  Jarek

  [quote name="kierownik wydziału V"][quote name="Jarek"][quote name="kołowrót za 5 zeta"][quote name="dariusz kycia"]"ZŁODZIEJOWI NIE ODDAJE SIĘ KLUCZY DO WŁASNEGO DOMU".którzy mają brudne ręce.[/quote]<br />Takie jak Ty jarku masz ubabrane błotem z JRS, V kolumny rozpierduchy.[/quote]<br />Lepsze najbrudniejsze błoto JRS, niż skazanie za przestępstwo.<br />Oczywiście są również tacy co musieli zostać skazani.

 • 6 lat temu | ocena +3 / -11

  JRS V kolumna

  [quote name="Jarek"]A jak ktoś będzie potrzebować coś do podtarcia albo do rozpałki to chętnie oddam mu egzemplarz książki . I potem będzie można powiedzieć:opalony został spalony.<br />Ciekawe czy piec to przetrawi.[/quote]<br />O jakiej książce piszesz, jakiejś lewackiej??? to bym zrozumiał, że możesz jej użyć do POdtarcia łono-krocza, swojego lub towarzyszy z V kolumny.

 • 6 lat temu | ocena +5 / -10

  kierownik wydziału V

  [quote name="Jarek"][quote name="kołowrót za 5 zeta"][quote name="dariusz kycia"]"ZŁODZIEJOWI NIE ODDAJE SIĘ KLUCZY DO WŁASNEGO DOMU".I nie ma tu znaczenia czy jest on z partii politycznej czy też nie.<br />Walka toczy się o 115mln złotych a nie o to czy wy albo wasze rodziny będziecie żyć godnie.Nie będziecie mieć pracy,w szpitalu będziecie numerem ewidencyjnym dla NFZ a wasze dzieci nie będą miały tu przyszłości.Dlatego wybierajcie ludzi którzy będą walczyć dla was a nie dla siebie.[/quote] Takimi swoimi wpisami o złodziejach za wiele Pan nie ugrasz, co .[/quote]<br />"Takimi swoimi wpisami o złodziejach za wiele Pan nie ugrasz"- tak mówią ci którzy mają brudne ręce.[/quote]<br />Takie jak Ty jarku masz ubabrane błotem z JRS, V kolumny rozpierduchy.

 • 6 lat temu | ocena +10 / -7

  Jarek

  A jak ktoś będzie potrzebować coś do podtarcia albo do rozpałki to chętnie oddam mu egzemplarz książki . I potem będzie można powiedzieć:opalony został spalony.<br />Ciekawe czy piec to przetrawi.

 • 6 lat temu | ocena +8 / -4

  Jarek

  [quote name="kołowrót za 5 zeta"][quote name="dariusz kycia"]"ZŁODZIEJOWI NIE ODDAJE SIĘ KLUCZY DO WŁASNEGO DOMU".I nie ma tu znaczenia czy jest on z partii politycznej czy też nie.<br />Walka toczy się o 115mln złotych a nie o to czy wy albo wasze rodziny będziecie żyć godnie.Nie będziecie mieć pracy,w szpitalu będziecie numerem ewidencyjnym dla NFZ a wasze dzieci nie będą miały tu przyszłości.Dlatego wybierajcie ludzi którzy będą walczyć dla was a nie dla siebie.[/quote] Takimi swoimi wpisami o złodziejach za wiele Pan nie ugrasz, co .[/quote]<br />"Takimi swoimi wpisami o złodziejach za wiele Pan nie ugrasz"- tak mówią ci którzy mają brudne ręce.

 • 6 lat temu | ocena +6 / -6

  ........

  [quote name="n"]Wszystko jasne. Brak błyskotliwej riposty to trzeba obrazić. Szanowany dyżurny "Skazany za sukces" napis na białej karcie (czystej, nieskalanej, niewinnej itd.) ograny chwyt. Czekam jak w niedzielne południe pojawi się plakat z człowiekiem (szeryfem) w kapeluszu. Pomysłodawca kampanii powinien uważać żeby nie było tak jak z uwielbiany przez Was przykładem plagiatu "Kolczyka". Z prymitywnym pozdrowieniem nobody - n.[/quote]Gmatwasz to, kręcisz, kołowrocisz. Ciężko wyczuć o co ci biega. :eek: Czytelniej: jakiś kapelusz, popołudnie? dyżurny? Nie rozumiem. 8) Obraza... :-| niedziela, biała karta. Niezły rebus, bez obrazków. :sad:

 • 6 lat temu | ocena +4 / -9

  n

  Wszystko jasne. Brak błyskotliwej riposty to trzeba obrazić. Szanowany dyżurny "Skazany za sukces" napis na białej karcie (czystej, nieskalanej, niewinnej itd.) ograny chwyt. Czekam jak w niedzielne południe pojawi się plakat z człowiekiem (szeryfem) w kapeluszu. Pomysłodawca kampanii powinien uważać żeby nie było tak jak z uwielbiany przez Was przykładem plagiatu "Kolczyka". Z prymitywnym pozdrowieniem nobody - n.

 • 6 lat temu | ocena +2 / -3

  N

  [quote name="n"]Widzę, że dyżurny siedzi i czyta komentarze. Jak coś jest przeciwko to trzeba napisać coś istotnego. Musi pojawić się mityczny kolczyk i jeszcze drugi kkomentarz przeciwko SM. Wyobraźni brakuje żeby pomyśleć, że ktoś inny może pisać.[/quote]Tu jest pozorna "demokracja", ale jakaś tam jest i nie musisz całemu światu bębnić, jaki jesteś spostrzegawczy, czy prymitywny.<br /><br />Skłaniałbym się do drugiej opcji co do ciebie "n".<br /><br />Pamiętaj, milczenie jest złotem. 8)

 • 6 lat temu | ocena +7 / -9

  kołowrót za 5 zeta

  [quote name="dariusz kycia"]"ZŁODZIEJOWI NIE ODDAJE SIĘ KLUCZY DO WŁASNEGO DOMU".I nie ma tu znaczenia czy jest on z partii politycznej czy też nie.<br />Walka toczy się o 115mln złotych a nie o to czy wy albo wasze rodziny będziecie żyć godnie.Nie będziecie mieć pracy,w szpitalu będziecie numerem ewidencyjnym dla NFZ a wasze dzieci nie będą miały tu przyszłości.Dlatego wybierajcie ludzi którzy będą walczyć dla was a nie dla siebie.[/quote]Panie Dariuszu, a kiedy Pan spojrzał w swoje lustro(erko) i odpowiedział sobie na pytanie kogo w nim Pan widzisz??? Tego co jest bez skazy, niewinnego, czy... może hochsztaplera. Takimi swoimi wpisami o złodziejach za wiele Pan nie ugrasz, co odzwierciedliłoby się gdybyś Pan startował w najbliższych wyborach na włodarza MiG Jarocin, myślę, że z zerowym skutkiem.

 • 6 lat temu | ocena +5 / -5

  n

  Widzę, że dyżurny siedzi i czyta komentarze. Jak coś jest przeciwko to trzeba napisać coś istotnego. Musi pojawić się mityczny kolczyk i jeszcze drugi kkomentarz przeciwko SM. Wyobraźni brakuje żeby pomyśleć, że ktoś inny może pisać.

 • 6 lat temu | ocena +4 / -12

  Miglanc

  [quote name="n"]Pojawiły się plakaty Skazany za sukces. Rozumiem, że megalomania sięgnęła zenitu.[/quote]Przynajmniej ADAM z plakatu ma wizje i program jak Jarocin pchnąć w rozwój, nie łże jak ten s(...)(...)m który jeszcze będzie psuł Jarocin i nic nie robił przez 72 dni, jeszcze. :-x :-x

 • 6 lat temu | ocena +5 / -2

  Tołdi zbladł

  [quote name="n"]Pojawiły się plakaty Skazany za sukces. Rozumiem, że megalomania sięgnęła zenitu.[/quote]<br />Biedny Kolczykowiec nie wie teraz wiedział jak ukąsić :D

 • 6 lat temu | ocena +11 / -5

  n

  Pojawiły się plakaty Skazany za sukces. Rozumiem, że megalomania sięgnęła zenitu.

 • 6 lat temu | ocena +7 / -6

  czarne na białym

  [quote name="Stachu naganiacz"][quote name="AW"]Opalony przyjechał do mojego ojca i najpierw prośbą a potem szantażem i grożbami chciał wymusić na nim kandydowanie, ojciec nie dał się namówić ale musiał wysłuchać wielu obelg i przekleństw pod swoim adresem, opalony nie może złapać ludzi na listy.[/quote]<br /><br />No, Stachu opalił się mocno ostatnio a metody wciągania na listy znane od 4 lat. Wtedy kandydowali dyrektorzy szkół powiatowych do rady powiatu, bo starosta Martuzalski tak chciał, mimo że dyrektor szkoły powiatowej nie może być radnym powiatowym. Teraz wicekomendant straży miejskiej ma kandydować do rady miejskiej[/quote]<br />jak się "wyłania" dyrektorów ujawnił dyr. Ulatowski, pogrążając pana Drzazgę i resztę towarzystwa, coś jeszcze w temacie?

 • 6 lat temu | ocena +4 / -11

  Stachu naganiacz

  [quote name="AW"]Opalony przyjechał do mojego ojca i najpierw prośbą a potem szantażem i grożbami chciał wymusić na nim kandydowanie, ojciec nie dał się namówić ale musiał wysłuchać wielu obelg i przekleństw pod swoim adresem, opalony nie może złapać ludzi na listy.[/quote]<br /><br />No, Stachu opalił się mocno ostatnio a metody wciągania na listy znane od 4 lat. Wtedy kandydowali dyrektorzy szkół powiatowych do rady powiatu, bo starosta Martuzalski tak chciał, mimo że dyrektor szkoły powiatowej nie może być radnym powiatowym. Teraz wicekomendant straży miejskiej ma kandydować do rady miejskiej

 • 6 lat temu | ocena +9 / -4

  PY

  [quote name="AW"]Opalony przyjechał do mojego ojca i najpierw prośbą a potem szantażem i grożbami chciał wymusić na nim kandydowanie, ojciec nie dał się namówić ale musiał wysłuchać wielu obelg i przekleństw pod swoim adresem, opalony nie może złapać ludzi na listy.[/quote]gdyby ktokolwiek nieproszony przekroczył próg mojej chaty i próbował kogokolwiek z rodziny obrażać to w ryło i to tak żeby padł i sam nie wstał. Proste. <br />Chyba nie był nieproszony ?

 • 6 lat temu | ocena +13 / -6

  AW

  Opalony przyjechał do mojego ojca i najpierw prośbą a potem szantażem i grożbami chciał wymusić na nim kandydowanie, ojciec nie dał się namówić ale musiał wysłuchać wielu obelg i przekleństw pod swoim adresem, opalony nie może złapać ludzi na listy.

 • 6 lat temu | ocena +7 / -2

  PY

  [quote name="dariusz kycia"]Dlatego wybierajcie ludzi którzy będą walczyć dla was a nie dla siebie.[/quote]To wymaga myślenia od wyborcy. W Jarocinie ?

 • 6 lat temu | ocena +10 / -7

  dariusz kycia

  "ZŁODZIEJOWI NIE ODDAJE SIĘ KLUCZY DO WŁASNEGO DOMU".I nie ma tu znaczenia czy jest on z partii politycznej czy też nie.<br />Walka toczy się o 115mln złotych a nie o to czy wy albo wasze rodziny będziecie żyć godnie.Nie będziecie mieć pracy,w szpitalu będziecie numerem ewidencyjnym dla NFZ a wasze dzieci nie będą miały tu przyszłości.Dlatego wybierajcie ludzi którzy będą walczyć dla was a nie dla siebie.

 • 6 lat temu | ocena +4 / -2

  PY

  ... 2 godziny grzeją znikome zasoby szarych zwojów i nic poza przegrzaniem z plątaniną myśli i słów :-)

 • 6 lat temu | ocena +13 / -5

  PY

  Nie widzę żadnej różnicy pomiędzy PO i ZJ (oceniając ich działania w innej skali).

 • 6 lat temu | ocena +9 / -11

  swój

  Koniec ROZPIERDUCHY bliski. Widziałem w jednym z zakładów pracy wisi "fala" (miara) którą codziennie się obcina z niecierpliwością licząc dni które nam zepsuje ROZPIERDUCHA

 • 6 lat temu | ocena +10 / -8

  tola

  [quote name="repucha"][quote name="tola"]Ziemianie mają dwa komitety, o jejju jeju co to się stało? tak się boisz? jeżeli byłeś skazany to nie dlatego że odniosłeś sukces, Dlatego nigdy nie będziesz już na stanowisku publicznym. Skazany to nie sukces[/quote] ".[/quote]<br />[quote name="swój"]Milo patrzeć jak Martuzal i Kolczyk toną[/quote]<br />Nienawiść i strach zrzerwa wam mózgi, trzeba się obudzić!! do roboty a nie siedzieć w domu dwa lata bo nigdzie się nienadajesz tylko w portki robisz iczekasz na posadkę jak kiedyś. To już nie wróci, więc do roboty, do roboty, koniec marzeń

 • 6 lat temu | ocena +12 / -15

  swój

  Milo patrzeć jak Martuzal i Kolczyk toną

 • 6 lat temu | ocena +12 / -23

  repucha

  [quote name="tola"]Ziemianie mają dwa komitety, o jejju jeju co to się stało? tak się boisz? jeżeli byłeś skazany to nie dlatego że odniosłeś sukces, bo sukcesu nie odniosłeś jako burmistrz. Wiecznie chlapiesz o jakichś sukcesach, że coś niby zbudowałeś, a co takiego zbudowałeś? jaki sukces odniosłeś ? Na polu działalności publicznej pro publico bono, czy na polu prywatnym? Zostały po tobie miliony długów, bezrobocie i markety. Potrafisz mnożyć nie to co potrzeba. Dlatego nigdy nie będziesz już na stanowisku publicznym. Skazany to nie sukces[/quote] Co zbudował ROZPIERDUCHA dla Jarocina, i w Jarocinie??? Co? może napiszesz, że obwodnicę?!? Na pewno na papierze, oj, to on extra budowlaniec... i tak buduje aż się "kurzy".

 • 6 lat temu | ocena +16 / -7

  tola

  Ziemianie mają dwa komitety, o jejju jeju co to się stało? tak się boisz? jeżeli byłeś skazany to nie dlatego że odniosłeś sukces, bo sukcesu nie odniosłeś jako burmistrz. Wiecznie chlapiesz o jakichś sukcesach, że coś niby zbudowałeś, a co takiego zbudowałeś? jaki sukces odniosłeś ? Na polu działalności publicznej pro publico bono, czy na polu prywatnym? Zostały po tobie miliony długów, bezrobocie i markety. Potrafisz mnożyć nie to co potrzeba. Dlatego nigdy nie będziesz już na stanowisku publicznym. Skazany to nie sukces

 • 6 lat temu | ocena +11 / -15

  Maciek Rybczyński

  [quote name="Jarek"][quote name="Frog II"][quote bankrut POlityczny.[quote name="UWAGA !!!"]Głosując na JRS ?[/quote]NIGDY na nich nie zagłosuję!!!.[/quote]<br />Tylko dlatego, że jesteś krewnym królika.[/quote]Wiesz jarek gdzie mam twoje wywody, w (...) dokładnie tam, a teraz możesz spuścić kał PO sobie V kolumno platfusów.

 • 6 lat temu | ocena +13 / -17

  Ignac

  Nic innego nigdy nie robili MarSzałKostka tylko rzucali śmierdzącym g... na lewo i prawo. :oops: Nic nie potrafią, więc nic dziwnego że wszyscy się od śmierdzącego odsuwają. ;-) A najbardziej śmierdzi ten od rzucania obornikiem na Adam znany jak Vel Kolczyk :lol: <br /><br />Tak rzucał łajnem że się w nim utopił jako polityczny bankrut.

 • 6 lat temu | ocena +17 / -6

  Jarek

  [quote name="Frog II"][quote name="sędzia"]Pawlicki to skończony i skompromitowany polityk. Wyrządził duże złego naszej gminie:([/quote]WSZYSCY, KTÓRZY ŹLE ŻYCZĄ ADAMOWI MOGĄ GO TERAZ CMOKNĄĆ W PUKIEL.[quotename="kandydat"]<br />A po wyborach niech Pawlicki cmoknie nas i na dodatek nam skoczyć i zakukać.

 • 6 lat temu | ocena +15 / -9

  Jarek

  [quote name="Frog II"][quote bankrut POlityczny.[quote name="UWAGA !!!"]Głosując na JRS ?[/quote]NIGDY na nich nie zagłosuję!!!.[/quote]<br />Tylko dlatego, że jesteś krewnym królika.

 • 6 lat temu | ocena +11 / -18

  PPłk. Nemo

  Krzyż wam na drogę platfusy. Niekończąca się droga przez mękę. Jak PO grudzie. Wszyscy co tu smarujecie na ADAMA jesteście kupą gówna!!! I do tego bardzo, ale to bardzo śmierdzącego.

 • 6 lat temu | ocena +13 / -15

  Frog II

  [quote name="sędzia"]Pawlicki to skończony i skompromitowany polityk. Wyrządził duże złego naszej gminie:([/quote]WSZYSCY, KTÓRZY ŹLE ŻYCZĄ ADAMOWI MOGĄ GO TERAZ CMOKNĄĆ W PUKIEL.[quotename="kandydat"]Blef! Pawlickiemu już nikt nie wierzy i się go wstydzi.[/quote]PO, nikt was nie lubi, szczekacie z zawiści na ADAMA!! SM, najpierw ROZLICZ SIĘ z niespełna 3 lat swoich "zafajdanych (nie)rządów", sprzedawczyku.[quote name="skazany"]Obsadzone chyba skazańcami![/quote]Zero, zero, wielkie zero. Nikt nie będzie płakał po s m. [quote name="Fermin"]Tylko Ziemia Jarocińska może uratować Jarocin od partyjnej okupacji PO i przyspieszyć rozwój naszego miasta.[/quote]I ADAM MICHAŁ PAWLICKI, jako ich WIELKI PRZYWÓDCA.[quote name="jaro"]Nie ma złudzeń ZJ jest najsilniejsza...a ich lider ma największe poparcie na fotel burmistrza[/quote]Zgadza się w 100%-ach.[quote name="ania"]Liderzy list podobno skazani i alkoholicy[/quote]Proponuję PO kierunek: Etiopia, by czyścić kominy murzynom.

 • 6 lat temu | ocena +16 / -13

  Frog II

  [quote name="skazany"]Koniec Pawlickiego i jego opalonej załogi![/quote]Obyś się obudził z paluchem w d-ie 16 lis.2014r. I się zdziwisz; dla ciebie: negatywnie.[quote name="z Kadziaka"]To teraz przestępcy to ludzie sukcesu?[/quote]Nie widzę tu żadnego przestępcy. Obecnie "rządzący", to ch.,d., i kamieni kupa, i to od siedmiu długich lat.[quote name="flisak"]Ludzie! Czy uważacie że to środowisko ze skazańcem na czele się zresocjalizowało? Przecież łapy dalej się kleją :-x[/quote]Tako rzecze złodziej komuszaty: "flisak".[quote name="nigdy w życiu"]Nie startowałbym z listy złodzieja i kryminalisty, gardzę takimi ludżmi[/quote]pierdol, pierdol, będziesz gibki. Nikt nie zaproponuje ci startu.[quote name="Pełowiec"]a Stachu się wstydzi PO![/quote]Raczej "PO" wypięło na niego d. Zdają sobie sprawę, że to bankrut POlityczny.[quote name="UWAGA !!!"]Głosując na JRS ?[/quote]NIGDY na nich nie zagłosuję!!!.

 • 6 lat temu | ocena +15 / -16

  ania

  Liderzy list podobno skazani i alkoholicy<br />Co to się porobiło.Czas niszczy ludzi

 • 6 lat temu | ocena +23 / -12

  endi262

  A na której liście i gdzie będzie startował mój idol- twórca Spichlerza twórca nowej wizji oświatowej w powiecie Jarocin, dyrektor od kultury szeroko pojętej<br /> w Poznaniu <br />ROBERT KAZIMIERCZAK?

 • 6 lat temu | ocena +26 / -24

  skazany

  Koniec Pawlickiego i jego opalonej załogi!

 • 6 lat temu | ocena +23 / -14

  z Kadziaka

  [quote name="sęp"][quote name="z Kadziaka"]To teraz przestępcy to ludzie sukcesu?[/quote]<br /><br />Chodzi na wolności, to przecież sukces :lol:[/quote]<br />aż znowu coś ukradnie...

 • 6 lat temu | ocena +23 / -19

  sęp

  [quote name="z Kadziaka"]To teraz przestępcy to ludzie sukcesu?[/quote]<br /><br />Chodzi na wolności, to przecież sukces :lol:

 • 6 lat temu | ocena +27 / -16

  z Kadziaka

  To teraz przestępcy to ludzie sukcesu?

 • 6 lat temu | ocena +24 / -12

  fu

  [quote name="jaro"]Nie ma złudzeń ZJ jest najsilniejsza...a ich lider ma największe poparcie na fotel burmistrza[/quote]<br />To ten "skazany za sukces"?

 • 6 lat temu | ocena +21 / -17

  Pełowiec

  Martuzalski i Kostka nie są już wiarygodnymi kandydatami! MArtuzalski nie przyznaje sie juz do Platformy a Kostka nie wiadomo gdzie jest u palikota w sld czy w PO! Podobnoo narobil w SLD niezlego bigosu

 • 6 lat temu | ocena +27 / -18

  flisak

  Ludzie! Czy uważacie że to środowisko ze skazańcem na czele się zresocjalizowało? Przecież łapy dalej się kleją :-x

 • 6 lat temu | ocena +21 / -17

  nigdy w życiu

  Minusowanie nie zagłuszy sumienia, jak to jest być napiętnowanym jako złodziej? Dobrze ci z tym? Władza silniejsza od sumienia?

 • 6 lat temu | ocena +27 / -22

  nigdy w życiu

  Nie startowałbym z listy złodzieja i kryminalisty, gardzę takimi ludżmi

 • 6 lat temu | ocena +32 / -28

  karany

  Pawlicki i jego opalona zgraja się sypie. Nikt nie chce od niego startować bo to wstyd i zmaza na całe życie!

 • 6 lat temu | ocena +25 / -16

  Pełowiec

  a Stachu sie wstydzi PO!

 • 6 lat temu | ocena +20 / -27

  UWAGA !!!

  Głosując na JRS nie pozwolisz by w Jarocinie powtórzyły się wyroki na szczeblu władzy ?

 • 6 lat temu | ocena +27 / -20

  piwo z Panienki

  [quote name="grażyna"][quote name="skazany"]Obsadzone chyba skazańcami![/quote]<br /><br />Skazanymi to są obsadzone bilbordy w mieście. Na internecie w komentarzach też.O co chodzi z tą reklamą? Ciekawe. Tak jakby film ktoś reklamował.[/quote]<br />nie prościej napisać 'dostałem 3 lata bo opierd...klientów'? Złodziej zostanie złodziejem nawet jak się nie podpisze

 • 6 lat temu | ocena +30 / -19

  koniec

  Blef to jest Wasz Walczak kandydujący (na niby) przydupas Marszałkowskiej. :lol: To jest blef w czystej postaci

 • 6 lat temu | ocena +25 / -20

  sympatyzm z ZJ

  [quote name="kandydat"]Blef! Pawlickiemu już nikt nie wierzy i się go wstydzi. Większość osób które błagał o start mu odmówiła.[/quote]<br /><br />Kolczyk zawsze kłamałeś :lol: ;-) Teraz też kłamiesz ;-) ale to nie jest w stanie przedłużyć twojego epizodu w samorządzie :lol: Pogodziłeś już się z tym że to ostatnie 2 miesiące kłamco?<br />Twoja kariera w której oszukałeś nawet swoich z lewicy i Cie wszyscy opuścili już się skończyła. Ziemia Jarocińska dzięki takim nieudacznikom jak TY się niesamowicie wzmocniła o lewe skrzydlo. "Ziemia Jarocińska " jest teraz silniejsza niż wtedy kiedy w 2002 roku druzgocąco wygrała w I turze.

 • 6 lat temu | ocena +34 / -28

  sędzia

  Mają to niech pokarzą! Taki blef jak z niby inwestorem, sms -ami w sprawie Pawlickich i niby wysokim poparciem. Pawlicki to skończony i skompromitowany polityk. Wyrządził duże złego naszej gminie:(

 • 6 lat temu | ocena +13 / -20

  grażyna

  [quote name="skazany"]Obsadzone chyba skazańcami![/quote]<br /><br />Skazanymi to są obsadzone bilbordy w mieście. Na internecie w komentarzach też.O co chodzi z tą reklamą? Ciekawe. Tak jakby film ktoś reklamował.

 • 6 lat temu | ocena +40 / -31

  kandydat

  Blef! Pawlickiemu już nikt nie wierzy i się go wstydzi. Większość osób które błagał o start mu odmówiła.

 • 6 lat temu | ocena +29 / -14

  grażyna

  A Kostka już pozawijał w sreberka swoje zabaweczki? Nie? No to na co czeka? Chyba nie liczy na to że ludzie drugi raz dadzą się nabrać na jego populistyczne bajery

 • 6 lat temu | ocena +35 / -30

  skazany

  Obsadzone chyba skazańcami!

 • 6 lat temu | ocena +31 / -17

  kolednik

  edziu tzn Kostka ale zdziwiony że ZJ jest już w komplecie :-) Z wami już nikt nie chce rozmawiać, nawet Kłosowski szef SLD i poseł który Cię wspierał. 8) Dlaczego?<br />Dlatego że nie wolno oszukiwać ludzi

 • 6 lat temu | ocena +28 / -50

  Fermin

  Tylko Ziemia Jarocińska może uratować Jarocin od partyjnej okupacji PO i przyspieszyć rozwój naszego miasta.

 • 6 lat temu | ocena +31 / -50

  jaro

  Nie ma złudzeń ZJ jest najsilniejsza...a ich lider ma największe poparcie na fotel burmistrza

 • 6 lat temu | ocena +31 / -15

  kostek

  [quote name="edziu"]Ta a świstak siedzi i zawija je w te sreberka :D :D :D :D[/quote]<br /><br />Mikołaj to zwijaj, zwijaj tylko to ci zostało :)

 • 6 lat temu | ocena +15 / -29

  edziu

  Ta a świstak siedzi i zawija je w te sreberka :D :D :D :D