Reklama

Ziemia Jarocińska i PiS świętują. „To jest pasmo sukcesów” [WIDEO]

Opublikowano:
Autor:

Ziemia Jarocińska i PiS świętują. „To jest pasmo sukcesów” [WIDEO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Starosta jarociński Bartosz Walczak zorganizował konferencję prasową, by móc się pochwalić trwającą od 5 lat koalicją z lokalnymi strukturami Prawa i Sprawiedliwości.

Oprócz starosty w spotkaniu z mediami uczestniczyli: Rajmund Banaszyński, przewodniczący Rady Miejskiej w Jarocinie; Jan Szczerbań, przewodniczący Rady Powiatu Jarocińskiego; Mikołaj Szymczak, wicestarosta; Mateusz Walczak, radny powiatowy; Mirosław Drzazga, radny oraz członek Zarządu Powiatu; Janusz Krawiec, szef jarocińskich struktur PiS-u oraz dyrektor DPS-u i Mariusz Małynicz, prezes ZGO i radny powiatowy.

– Mija właśnie pięć lat, odkąd Stowarzyszenie Ziemia Jarocińska oraz Prawo i Sprawiedliwość tworzy w powiecie jarocińskim koalicję i od pięciu lat współrządzimy razem na rzecz powiatu – poinformował Bartosz Walczak.

Początki koalicji ZJ i PiS-u budziły liczne kontrowersje. W 48. numerze „Gazety Jarocińskiej” z 2010 roku Bartek Nawrocki o Mirosławie Drzazdze pisał: „We wrześniu pił szampana za pomyślność w wyborach Porozumienia Obywatelskiego. W listopadzie został radnym z listy PiS-u. Kilka dni po wyborach postanowił wesprzeć przeciwny obóz – Ziemi Jarocińskiej. Cena koalicji? Stanowisko wicestarosty i kilka inwestycji na osiedlu”. Członkowie Porozumienia Obywatelskiego (PO, PiS, PSL, SLD) nie kryli oburzenia, a zachowanie Drzazgi nazywali zdradą.
 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE